Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberális, vagy konzervatív...

Liberális, vagy konzervatív értékrendű embernek tartod magad?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 10:10
A kérdező szavazást indított:
5: Teljes mértékben liberális vagyok.
4: Inkább liberális vagyok.
3: Nagyjából ugyannyira vagyok liberális, mint konzervatív.
2: Inkább konzervatív vagyok.
1: Teljes mértékben konzervatív vagyok.
42 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Én alapvetően baromi konzervatív vagyok sok kérdésben (45 éves őskövület :D ), ugyanakkor a liberális eszmék sem állnak távol tőlem.
2022. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Gazdaságpolitika terén a liberálisat támogatom.


Szociálpolitika terén radikális jobboldali.A konzervativizmus csak az ürülék szétkenése.

2022. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
90-es évekbeli liberális, vagy 2020-as liberális?
2022. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aki szeretné, bővebben kifejtheti, hogy milyen kérdésben hogyan gondolkodik, pl egyes politikai dolgokról és azok megítéléséről. Azért a Politika kategóriába írtam, mert ezek elsősorban politikai fogalmak, ugyanakkor bizonyos erkölcsi/értékrendbeli tartalommal is bírhatnak.

A liberális és konzervatív gondolkodás is egy értékrendet közvetít, mindenki megtalálhatja maga számára a kedvező opciót. Tehát lehet, hogy valaki csak a csokifagyit szereti, más csak a vaníliát, van aki a kettőt együtt fogyasztja. A svédasztalról mindenki kedvére kiválogathatja a számára kívánatos "ételeket".

2022. febr. 22. 10:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!