Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne az elvakult...

Hogyan lehetne az elvakult MZP-fanok szemét felnyitni, hogy lássák a valóságot?

Figyelt kérdés
Szerintem a többségnek halvány lila fogalma sincs a választási rendszer működéséről, vagy arról a tényről, hogy miniszterelnök-jelöltre az állampolgárok nem szavazhatnak.

2022. febr. 20. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3%

Azt tudjuk, hogy orbán kilopja a szemünket. Azt még csak sejtjük hogy MZP is erre készül Gyurcsány haverjával.

Ez egy bűncselekmény előkészülete. Meg kell akadályozni.

2022. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok elvakukt és senkiért nem rajongok, én csak azért szavazok MZP-re, hogy Fidesz húzzon végre a francba.
2022. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában van szerintem azért a többség, hogy a választáson nem közvetlenül választjuk a miniszterelnököt.

És az is igaz, hogy ha nyer az ellenzék, akkor elvileg megtehetik, hogy ne MZP legyen a miniszterelnök. Csak ott meg tisztában vannak vele,hogy az felér egy politikai öngyilkossággal. Legrosszabb esetben egy kis lázadás úgy instant, legjobb esetben meg nem lesznek a ciklus után újra megválasztva. Ezt meg nyilván nem akarják...

2022. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha az EU-s támogatások nem jutnak el a vállalkozókhoz, akkor mégis miből fejleszt sok kisvállalkozás? Csak azért kérdezem, mert a GINOP Plusz program 2021-es változatánál kb 1700 vállalkozás kapott vissza nem térítendő támogatásokat.
2022. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A kemény magét sehogy sem.

A többiekét azzal, hogy hatalomra jut MZP, és lehetőséget kap a bizonyításra.

2022. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

" hatalomra jut MZP, és lehetőséget kap a bizonyításra"


Én már csak úgy adnák lehetőséget egy politikusnak hogy ha nem azt teszi amit vállal akkor ráheggesztik 20 évre a börtönajtót.

Sajnos ilyen vállalást nem láttam MZP kampányában ezért benne sem bízok.

2022. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!