Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt most tényleg komolyan...

Ezt most tényleg komolyan gondolja Gyurcsány?

Figyelt kérdés

[link]


Ezzel is az ország érdekeit nézi szem elött Gyurcsány,hogy Orbán bukását kivánja és rendszerváltást akar?Az mszp(és maga) bukása után egyáltalán hogy jut ilyen eszébe,hát semmiből nem tanul,vagy az embereket nézi ennyire sötétnek??


2010. szept. 11. 18:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%
Milyen hitelvesztésről beszélsz itt? Nem korai még az ábrándozás 3 hónap után, elvtársak?
2010. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%
Röhejes ez az állandó gyurcsányozás jobbról.Még mindig fosnak tőle a gyáva sz@rok.
2010. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Orbán nem fél..,még Gyurcsánytól sem,és sztem az embereknek is már kinyilt a csipájuk a tavaszi választással ezt meg is mutatták!!Bár még van akit megtud téveszteni Gyurcsány de a többséget(!) már nem...,ezt csak komolytalan emberek veszik be amit Gyurcsány most nyilatkozott!
2010. szept. 11. 19:34
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
gyurcsány egy fasz, szerintem ezt eddig is tudta mindenki
2010. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 47%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:01


Én mem igy látom,de nem baj....

2010. szept. 11. 19:35
 16/24 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell befosni gyerekek.

Nem harap a Feri bácsi.

Majd visszajön, és szépen kiheréli az összes kurucot.

Mert megérdemlik

2010. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Sztem már nem fog visszajönni,mert hál isten az emberek döntenek szavazással és ők nem akarják már látni...,még a parlamentben sem!
2010. szept. 11. 20:59
 18/24 anonim ***** válasza:
46%

"Sztem már nem fog visszajönni,mert hál isten az emberek döntenek szavazással és ők nem akarják már látni...,még a parlamentben sem!"


Erre térjünk majd vissza jövőre, amikor beérik az egykulcsos adó. És akkor is, amikor a Fidesz népszavazás nélkül fogja önkényesen bevezetni a maga által írt új alkotmányt. Sok "jobboldali" fogja meggondolni magát hirtelen.

2010. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ezt 2 év alatt vezetik be(1kulcsos adó) és a minimálbért is fogják emelni,szóval nem lesz cumi.... Én bizok a Fideszben hisz ezért szavaztam rájuk!
2010. szept. 11. 21:07
 20/24 A kérdező kommentje:
De Gyurcsányt semmiképp nem akarnám semmilyen formában látni,főleg nem miniszterelnökként..,akkor már inkább Vona!!
2010. szept. 11. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!