Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma miért nem láttam fideszes...

Ma miért nem láttam fideszes fizetett hírdetést facebookon vagy instán? Egész nap görgettem a posztokat de nem adott be egyet sem. Honnan lesz így motivációm szavazni menni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Használd az eszedet.
2022. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ne vágj eret,Orbán szeret.
2022. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert lölö elvitte andit vacsizni, mindenre nem jut. A telhetetlen formádat
2022. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Igyál vizet, Lölő fizet. 🤣
2022. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ma nekem tolták az összeset, amit te nem kaptál meg. Én meg pont mától kaptam tömegesen, mintha egy zombi hadsereg kiszabadult volna és mind az én telefonom keresztül akarna kiszabadulni.
2022. febr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5: Ha zavar, akkor jelentsd a hirdetést - pl. hogy sértő, vagy félrevezető / álhír, vagy hogy nem akarsz több hirdetést ettől a hirdetőtől. Ott van minden reklámvideó mellett egy gomb, amivel ezt megteheted, és akkor nem vagy ritkábban fogod látni.
2022. febr. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Képzeljétek ma reggel már arra keltem, hogy újra elkezdtek jönni! Tényleg az lehetett akkor az oka, hogy tegnap 5-ös volt a soros.


Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Most már boldog vagyok.

2022. febr. 18. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!