Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi szükség van még pedagógusok...

Mi szükség van még pedagógusokra 2022-ben?

Figyelt kérdés

Annyira semmi értelme nincs a magyar oktatásnak mint a huzat. Nem csoda, hogy nem akarnak nekik béremelést adni?

Mire? Hogy bemagoltassák vele Ady Endre verseit? Attól aztán versenyképes lesz az iparban.

Minden ami a cégeknek kell, azt az internetről lehet megtanulni. A magyar oktatásban csak olyan emberek dolgoznak akik nem értenek semmihez, és nem kellettek sehova máshova.

Egyáltalán szükség van még a régi iskolarendszerre? Nem lehetne teljesen online oktatást bevezetni, azt is inkább angol nyelven, mint Észtországban?



2022. febr. 17. 14:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
67%

#8 A kérdésed nagyjából olyan, mintha ezt kérdezném: honnan tudod, hogy a fideszes politikusok rosszul vezetik az országot és korruptak?Személyesen ismered az összeset?Mindegyik mellett ott ülsz munka közben és látod mit csinálnak?

Nagyjából ennyi értelme van a hozzászólásodnak.

Azért erre magad is rájöhetsz, hogy sok helyzetet meg lehet ítélni úgy is, ha személyesen nem ismered az összes résztvevő személyt.

2022. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Kérdező, gondolom írni-olvasni, valamint a szakmádat is te is az internetről tanultad.
2022. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
23%
Pont a fontos dolgokat nem tanítják meg az iskolában. Lexikális tananyagot szakkönyvekből+internet segítségével meg lehet tanulni. De azt, hogy hogy helytállj a mindennapokban, hogy legyél jó/erkölcsös ember, hogyan kell konfliktust kezelni, milyen egy állásinterjú, hogy kell önéletrajzot írni, hitelt felvenni, banki ügyleteket lebonyolítani, hogy ne legyen belőled drogos, vagy alkoholista, ezt nem tanítják meg az iskolákban, gimnáziumokban.
2022. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
88%
Mai iskolaredszer kiöli a kreativitást a gyerekekből.
2022. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos térségekben, az ott iskolába járó diákok egy részével kínlódva tényleg nincs értelme küzdeni a tanároknak, hogy átadjanak némi tudást.


Nem egy Ady idézettől leszel versenyképes a munkaerőpiacon meg az iparban, hanem a képességtől, hogy meg tudsz jegyezni dolgokat akár szóról szóra, ha szükséges.


Az Internetről valóban lehet tájékozódni, de nem minden területen, nem minden esetben kellő mélységben, és akkor még a fals információk kiszűréséről nem is írtam.

Ugyanakkor a pedagógus nemcsak oktat, hanem nevel is, már ha erre a fiatalok szülei nem voltak képesek az eddigi tizenpár év alatt. Na, ezt nem lehet a netről pótolni.

2022. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
76%

Szuper ötlet! Nincs még elég buta f@sz a világon, meg az országban, töröljük el az iskolát is. Majd a gyerek felkészül az orvosira a wikipédiáról😂. De ne is keljen bemenni vizsgázni, az se legyen, elég legyen bemondani, hogy te kardiológus vagy, mert bevágtad az összes wikipédia bejegyzést a témában.

Végül is Hajnal Miklós, meg Bangóné is csak bemondta a diplomát. Hajnal, mikor már közgazdásznak hazudta magát, még az érettségije se volt meg😃.

Aműgy látszik, hogy a legtöbb válaszló kisdedóvós értelmi szinten van, csak annyit érzékelnek a világból, hogy ne kelljen iskolába járni.

2022. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
26: Szerintem a tanárok olyan kompetenciákkal rendelkeznek, amiknek én is a tulajdonában állok, így nincs szükségem arra, hogy nekem elmagyarázzák a dolgokat, vagy hogy bizonygassák azt, hogy ők jobban tudják, mint én. Plusz senkinek nem akarok az alárendeltje lenni.
2022. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
76%

27-es, húzd le magad, nem egyedül élsz itt. Ha neked úgytetszik, hagyd ott az iskolát és kamatoztasd a kompetenciáiádat😂, ahogy akarod. Nem kényszerít senki semmire, lépj le a suliból.

De ha hozzám jönnél dolgozni, az lenne az első, hogy megnézném a diplomádat, hogy van-e jogod egy tervet ellenjegyezni és eljárhatsz-e a nevemben a hatóságoknál😂

2022. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
28: A tanár-diák felállás az egy tipikus földesúr-jobbágyi viszony az én szememben. Alá-fölérendeltségi viszony. Na most ha én tartom magam annyira önállónak és autonómnak, akkor miért kell, hogy egy tanár magyarázza el nekem "fennkölt és sérthetetlen" igazságát "ő mindent jobban tud, mert egy félisten" alapon? Ahol a diáknak kuss a neve és aki jó jobbágy az 5-öst kap, aki meg nem akar ebbe a rendszerbe tagozódni, az meg van bélyegezve és kiköpi az iskolarendszer magából.
2022. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, gondolom téged kirúgtak a szakmunkásból is első évben, azért van annyi eszed, mint egy sültkrumplinak.
2022. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!