Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi szükség van még pedagógusok...

Mi szükség van még pedagógusokra 2022-ben?

Figyelt kérdés

Annyira semmi értelme nincs a magyar oktatásnak mint a huzat. Nem csoda, hogy nem akarnak nekik béremelést adni?

Mire? Hogy bemagoltassák vele Ady Endre verseit? Attól aztán versenyképes lesz az iparban.

Minden ami a cégeknek kell, azt az internetről lehet megtanulni. A magyar oktatásban csak olyan emberek dolgoznak akik nem értenek semmihez, és nem kellettek sehova máshova.

Egyáltalán szükség van még a régi iskolarendszerre? Nem lehetne teljesen online oktatást bevezetni, azt is inkább angol nyelven, mint Észtországban?



2022. febr. 17. 14:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
25%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2022. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
33%
Semmi.. Amit én meg akarok tanulni, azt megtanulom. Ott van a Google, szakkönyvek, internet, wikipédia stb.. Ezért bejárni felesleges. Gimis éveim 90%-a időpocsékolás volt, max szocializációs készségek fejlesztésére jó, meg hogy 1-2 bunkó belémálljon.
2022. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
61%
Az a kérdésből is látszik, hogy rád tényleg kár volt az oktatási kapacitást pazarolni.
2022. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Na szép,a gyerek maradjon analfabéta.Inkább vinni kell a gyárakba, biztosan akad valami könnyű fizikai munka amit egy tál levesért elvégezhet.
2022. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen kérdésekből látszik, hogy mennyire megragadtunk a szovjet időkben. A fejlettebb civilizációknál mindenhol megbecsült emberek a tanárok, látszik is, hogy azok az országok mennyivel fejlettebbek, mint mi. Vicces és egyben szomorú is, hogy vannak olyan kérdezők/kommentelők, akik még mindig így vélekednek. Az ilyeneket össze kellene gyűjteni és kidobni egy teljesen új országba... Pár hónap után visszatérnének az őskori időkbe, gyűjtögetnének, vadásznának. :)
2022. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%
Lenne rájuk szükség, csak nem ilyen keretek közt és nem ilyen pedagógusokra lenne szükség.Azon lehet vitatkozni mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás.De az tény, hogy az oktatás romokban, a pedagógus állomány pedig felhígult.Állítom ebben az országban a pedagógusok fele alkalmatlan erre a pályára.
2022. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
17%
Az internet, Google, szakkönyvek, Duolingo, videótanár, webszótárak stb korában én sem látom különösebb értelmét. És ezt most nem fikázásként módon, kulturáltan fogalmaztam meg.
2022. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
69%

6-os!

Ezt tulajdonképpen miből szűrted le? Végigjártad az összes iskolát és egyesével megfigyelted a pedagógusok munkáját? Ha nem, miért állítasz ilyen ökörségeket?

2022. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
25%

Van igazság a kérdésben. Az biztos, hogy soha pénzt nem kerestem olyannal amit iskolában tanultam.


A verseket elfelejtettem, soha nem szerettem. A történelem 80% -a hazugság, technika tanár kocsmába járt, rengeteg hamis dolgot megtaníttatak velem, velünk, csak hogy elteljen az idő.


Ennek ellenére kiválóval diplomáztam, de mára már tudom, hogy amit ott megtanultam már akkor elavult volt. A diplomám soha senki el nem kérte, meg nem nézte.


Sajnos aki igazán hasznos, értékes dolgokat tudna tanítani az nem az iskolában veri el a szép napját. Szomorú, de ez az igazság.


A tanárok meg hiába jönnek azzal, hogy ha kirúgják őket majd mennek az aldiba. Miből gondolják, hogy azt a pörgést, meg azt a munkarendet egyáltalán kibírnák és egyáltalán meg tudnák csinálni amit ott kell?


Fejlődniük kell nekik is és sajnos azt kell mondjam, hogy érdemelnének több pénzt, de az oktatás színvonalán ez semmit nem változtatna.

2022. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
Lennének alkalmas pedagógusok, csak ennyi pénzért nem motiváltak.
2022. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!