Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bocsánat, de normális emberek...

Bocsánat, de normális emberek vannak itt?

Figyelt kérdés

Tegnap vagy ma hajnalban fel tett egy kérdést az-az illető, aki egyébként sorozatban írja ki az újabb LMBTQI-ellenes kérdéseit. Erre belinkeli nekem az LMBT történeti hónapos szervezői profilomat, én ugyanis csak úgy emberségből megadtam neki, hogy mit tanulok, és hogy mi a valódi nevem, hogy lásson végre egy húsvér meleget. Erre megosztja. Egyébként nincs vele gondom, mert sose cenzúráztam magam, sose titkoltam el semmit az életemből, így angol nyelvű CV-ben ez meg van említve, hogy én ezt és ezt csináltam LMBTQI informális szervezetekben vidéken, sőt még egy LMBT témájú műsorban is voltam társvezető, és ezt se kértem, hogy töröljék le az archivumból, mivel én ezt felvállalom, arcomat és nevemet adtam sok esetben a dolgokhoz.


Tudom, szokatlan sokaknak, de a családom, barátaim, volt osztálytársaim közül is sokan elfogadóak. Mert hiába vállaltam fel ezt több mint 10 éve, de én ugyanaz-az ember vagyok a szemükben..


Szóval nyugodtan lehet támadni, megosztani rólam adatokat, én felvállalom ezeket, mert önazonos vagyok, nekem nincs takargatni valóm, nekem nem lesz kamu feleségem, én nem fogok titokban járni férfi prostikhoz, én ezt teljes mértékben felvállalom.



2022. febr. 16. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, sok itt a hülye!!
2022. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Most mi a kérdésed, miután így jól agyondicsérted magad?
2022. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
2,8 millióan szavaztak legutóbb a Fideszre, további 1 millióan pedig a Jobbikra. Tele van nácival ez az ország.
2022. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire büszke vagy az aktivista mivoltodra, miért hisztizel most?
2022. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azt kérdezem, hogy ezzel most megakart szégyeníteni a kérdés feltővje? Mert engem ezzel nem lehet megszégyeníteni, nyugodtan ossza meg, kürtölje világ elé a melegségemet, úgy is felvállalom...
2022. febr. 16. 13:28
 6/8 A kérdező kommentje:
feltevője....
2022. febr. 16. 13:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem felvágni akartam ezzel, bár egyesek nem is tudom miért érzik annak. Bár volt aki azt is felvágásnak érezte, ha én beszéltem arról, hogy édesapám lengyel volt és így beszéltem a Lengyelországban tapasztalt dolgaimról...
2022. febr. 16. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt mindenki hülye?

Itt? Mindenki! 🤣🤣

2022. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!