Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiként és potenciális...

Énnnnn kérdése:

Ellenzékiként és potenciális ellenzéki összefogás szavazóként kérdem, nem kéne MZP-nek kicsit pihennie?

Figyelt kérdés
Minél többet nyilatkozik, annál több hülyeséget mond.
2022. febr. 14. 11:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%

MZP nem nyilatkozna, az +8%-ot adna az ellenzéknek.


Értem, hogy kiforgatták a szavait, nem is úgy gondolta, meg elnézést kér, de....


Egy politikus úgy nyilatkozik, hogy minél kevésbé forgathassák ki a szavait. Ne adjon felesleges támadási felületet.


Átgondolja a mondanivalóját.


Értem azt is, hogy mindenki szavát ki lehet forgatni, de ha valaki készen adja az ellenfél kezébe a munícíót, hát az kissé fura.


Mégis csak az ország első embere lesz, aki majd egy ország nevében nyilatkozik.

2022. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes, én nem a fidesz médiabirodalmából tájékozódok elsősorban, és nem is nagyon hallottam, hogy hülyeségeket mondott volna. Voltam kint élőben is rendezvényén, semmi sértőt, semmi valótlanságot nem mondott. Fújhatjátok itt napi 10 kérdésben hogy MZP így rossz, MZP úgy rossz, de aki követi a beszédeit, az pontosan tudja hogy ezek az állítások nem igazak.

Én kizárólag MZP miatt szavazok az ellenzékre, a pártokból már régen kiábrándultam, MZP volt az a szeméy, aki meggyőzött, és szerintem nem én vagyok az egyetlen. Nem szabad leállnia, mert akkor ezeket a szavazókat elveszíti. Aki meg elhiszi az olyan marhaságokat hogy MZP Indiába küldi a magyar betegket, meg hogy Gyurcsány nem tudja az évtizede a pártjában politizáló jelöltje nevét, az meg is érdemli a jelenlegi kormányt...

2022. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
77%
12es 444.hu fideszes média?
2022. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
7%
#11 Legalább ő az ország nevében nyilatkozna. Mennyivel jobb Orbán, aki csak a fideszesek nevében beszél állandóan?
2022. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%
Hát ilyen hülyeségeket az én nevemben ne nyilatkozzon. Köszönöm.
2022. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
#15 Pl. milyen hülyeségekre gondolsz?
2022. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
47%
Hát pl a kommunistákat és fasisztákat kormányon nem kell önállóan képviselni. De sorolhatnák nap estig, amikért már elnézést kér minden vasárnapi ámokfutása után.
2022. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
34%

"Hát ilyen hülyeségeket az én nevemben ne nyilatkozzon. Köszönöm."


Ha maga a Jézus Krisztus indulna orbán ellen neked az sem lenne jó csak a szentséges orbán atyuskád.

2022. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
26%
Engem nem érdekel MZP, meg a családi, baráti, ismerősi köröm minimum 90 százalékát sem, ugyanis régóta Fidesz szavazók vagyunk, ....és egyenlőre maradunk is.
2022. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
7%

"Hát pl a kommunistákat és fasisztákat kormányon nem kell önállóan képviselni."

Tehát szerinted már önmagában az baj, hogy parlamentáris demokrácia van Magyarországon, ahol a különböző társadalmi csoportokat képviselik a döntéshozatalnál, a parlamentben? Akkor ne MZP-t szidd, ha magával a teljes demokratikus berendezkedéssel van a bajod. Tegyél azért, hogy diktatúra legyünk, ahol egy fideszes miniszterelnök kizárólag a fideszes szavazókat képviseli, az ország maradék részét pedig helyből leszarja.

2022. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!