Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már most listázzák az...

Ha már most listázzák az embereket hogy ki orosz,ki eu párti, érdemes már most elkezdenem a facebookon orosz politikai tartalmakat megosztani, hogy ha megérkeznek az oroszok a jó oldalra soroljanak és ne vigyenek el átnevelőtáborba?

Figyelt kérdés

Egyébként Putyin a legjobb ember a Földön, csak eddig a közösségi médiába nem hoztam ezt fel.

De pár napja olvastam hogy már fésülik a közösségi oldalakat hogy felmérjék a lakosság hovatartozását.


2022. febr. 13. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Inkább külföldre érdemes menni.
2022. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Honnan veszed hogy listázza ezt bárki is?


Illetve tényleg ez a legégetőbb problémád? Az hogy olyan szintem profiloznak a nagy közösségi oldalak, hogy jobban tudják mire vágysz, mit gondolsz a világról mint te az miért nem zavar?


Mert amit leírsz az kb. használhatatlan infó lenne rólad, hacsak nem gondolod hogy majd jön Putyin és mindenkit megb... aki nem szereti őt, de ezt még Oroszországban se csinálják, ellenben azt, hogy kimossák a kicsi agyad reklámokkal azt már most is csinálják és elég jók benne. :)

2022. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Az oroszok nem, de amerika mindent listáz rólad, google fb mindenhez közvetlen hozzáférésük van. Emiatt aggódj, ne az oroszok miatt
2022. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
70%
Hát igen kicsit felcserélődtek a nézetek. Az Oroszbarát komcsik az EU-hoz húznak. Az Oroszellenes, Amerikát egykor Istenítő FIDESZ pedig Putyinhoz húz és Kínához. A régi FIDESZ kő kemény ellenzéke lenne a mainak, O Viktor régi beszédeit érdemes lenne felolvastatni vele. Az idősebb ellenzéki politikusoknál is kb ugyanez a helyzet. A hatalomvágy úgy tűnik ennyire megváltoztatja az embereket, talán jobb is annak aki szerényen él de emberségéhez és elveihez hű tud maradni.
2022. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

ma 17:25

Ellenzékben mindenki megpróbálja ezt meglovagolni, hogy Oroszokkal, kelettel szemben van az embereknek ellenérzése DE ettől még a kormányon lévő erők mindig is szerettek bratyizni kelettel is, mert itt vannak a fenekünkben és fontos stratégiai partnerek.


Ha megnézetd Orbán évértékelőjét akkor pont azt mondta, hogy az EU-nak az oroszokkal összemérhető katonai ereje kéne legyen, mert az Amcsik nem fognak minket megmenteni, de attól hogy nem bízhatunk ilyen szempontból az Oroszokban még a gázukra szükségünk van és nem szankcionálni kéne őket hanem együtt dolgozni velük, úgy hogy az kölcsönösen az EU-nak meg Oroszországnak is jó legyen.

2022. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
5# ott a pont, kínával is muszáj jóban lennünk, máshogy nem erősödhetünk gazdaságilag, eu bérek meg csak akkor lesznek, nem úgy h nyugatbarát kormányt választunk, aki fillérekért eladja az országot
2022. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Félreértés ne essék én nem azt mondom, hogy baj csak azt, hogy felcserélődtek a szerepek. A nagyon távoli jövőben én még azt is elképzelhetőnek tartanám, hogy Oroszország meghatározó tagja legyen egy un Egyesült Európai Uniónak.
2022. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!