Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a legnyugatabbi területeken olyan támogatott a fidesz, miközben ők látják legtöbben, mekkora a lemaradás az osztrák életszínvonaltól?

Figyelt kérdés
Keleten, Szabolcs-Szatmár-Beregben még érteném, hogy a legközelebb vannak Ukrajnához, és látják, ott mennyivel rosszabb. Ezért még érezhetnék is, relatíve "jól élnek" az ukránokhoz képest.
2022. febr. 13. 00:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Mert sokan járnak ki dolgozni innen, odakint sem éppen rózsás a helyzet, ha pl az ottani fizumat ott költöm el jóval kevesebb mindent kapok érte mint idehaza, ha idehaza költöm el az ottani fizumat akkor már egész sok mindent kapok.


Ezen felül odakint minden német akivel eddig politikáról/gazdaságról beszéltem mindegyik szidta a kormányukat, és valóban sokuk szívesen látna egy fideszt kormányozni náluk is.

Persze ha egy bevándorló, tehát nem valódi némettel beszélsz akkor más a helyzet, azok istenítik az ottani kormányt, és szemmel láthatóan több is van belőlük mint a németekből.

2022. febr. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Milyen is az az osztrák életszínvonal? Kimész az utcára, és leáll a rendőr vegzálni az oltási könyvedért, mintha valami veszett kutya lennél. Tán még Észak-Koreában sincs ilyesmi.
2022. febr. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 tobas ***** válasza:
0%

"Ezen felül odakint minden német akivel eddig politikáról/gazdaságról beszéltem mindegyik szidta a kormányukat, és valóban sokuk szívesen látna egy fideszt kormányozni náluk is."


Megkérdezted, hogy miért? Mi vonzó nekik ebben a kormányban?

2022. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha jól emlékszem az illegális bevándorlással kapcsolatos intézkedések, az hogy legalább valamilyen formában felléptek az lmbtq ellen,ezek amolyan friss dolgok amiket említettek és nekem speciel megmaradtak, meg még egy jó pár apróbb dolog például hogy a fidesz legalább nem bábkormány.
2022. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 tobas ***** válasza:
27%

#14

Én is ilyeneket hallottam Belgiumban, hogy ezek miatt szimpatikus Orbán Viktor milyen jó vezető, csak amikor visszakérdeztem, hogy a belga választásokon ez a legfontosabb szempont és az oktatás, adózás és gazdaságpolitika, egészségügy, közbiztonság másodlagos szempont, akkor azt mondták, hogy nem, de ugyanolyan fontosnak kell lennie a bevándorlásnak, határvédelemnek is. Ezt így el is fogadtam, második kérdés: Mit tud a magyar oktatásról, egészségügyről, közbiztonságról, stb. Akkor azt mondja, hogy nem sokat.


Én is örülnék, ha az általam szimpatikusnak tartott pártot dicsérik külföldön, de azért érdemes mögé nézni.

2022. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!