Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes ideológusok se...

A fideszes ideológusok se vállalnak gyereket?

Figyelt kérdés

A kormánynak csettintésre, minden aktuális ügy kapcsán csontig nyaló Alapjogokért Központ oldalán, a Rólunk részen rövid szakmai jellemzés mellett néhol említik a családi állapotot és a gyermekek számát is. A legtöbb embernél ez nem szerepel. A szövegek nagyon hasonló fogalmazásúak, nem tűnik úgy, mintha mindenki magának írta volna.


[link]


Az oldalon szereplő 11 személyből 4-nél áll, hogy házas, ők és egy ötödik összesen 9 gyerekkel büszkélkednek. A korosztály vegyes, de a képek alapján a legfiatalabb alkalmazottak is minimum 30-asnak néznek ki. Összességében ez egy siralmas, fejenként 0,81 gyermeket jelentő adat, ha igaz.


Feltételezhető, hogy akinél nem szerepel, hogy házas és gyerekes, azok valóban nem azok?


Hogy fordulhat elő egy ilyen, a kormány értékei mellett elkötelezett szervezetnél, ami rendszeresen kiáll a gyerekvállalás mellett, hogy a saját tagjai nem tartják be a prédikációikat?



2022. febr. 12. 21:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10. Nagyon szomorú amúgy, hogy itt tartunk, de persze ezekben a gondolatokban a világon semmi új és meglepő nincs. Afrikában patkánymódra szaporodnak a nyomorba (ott nem izgat senkit, hogy mekkora jólétben fognak gyereket nevelni), a fehér ember meg szépen kihal. Ilyen értelemben sajnos nem tudjuk nyugodtan azt mondani, hogy csak magánügy a dolog, a reprodukció bizony nemzeti feladat, kényszeríteni persze senkit sem lehet...ösztönözni viszont igen, sőt, kell is. Én azokat nem tudom megérteni, akik ezt fel akarják róni a jelenlegi kormánynak. Tudom, hogy elszoktunk ettől, de ebben a kérdésben épp ők képviselik a normális hozzáállást.
2022. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!