Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes ideológusok se...

A fideszes ideológusok se vállalnak gyereket?

Figyelt kérdés

A kormánynak csettintésre, minden aktuális ügy kapcsán csontig nyaló Alapjogokért Központ oldalán, a Rólunk részen rövid szakmai jellemzés mellett néhol említik a családi állapotot és a gyermekek számát is. A legtöbb embernél ez nem szerepel. A szövegek nagyon hasonló fogalmazásúak, nem tűnik úgy, mintha mindenki magának írta volna.


[link]


Az oldalon szereplő 11 személyből 4-nél áll, hogy házas, ők és egy ötödik összesen 9 gyerekkel büszkélkednek. A korosztály vegyes, de a képek alapján a legfiatalabb alkalmazottak is minimum 30-asnak néznek ki. Összességében ez egy siralmas, fejenként 0,81 gyermeket jelentő adat, ha igaz.


Feltételezhető, hogy akinél nem szerepel, hogy házas és gyerekes, azok valóban nem azok?


Hogy fordulhat elő egy ilyen, a kormány értékei mellett elkötelezett szervezetnél, ami rendszeresen kiáll a gyerekvállalás mellett, hogy a saját tagjai nem tartják be a prédikációikat?



2022. febr. 12. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Mészáros Lőrinc bordeaux-i borát isszák és vizet prédikálnak🥴
Tovább kell emelni a CSOK-ot, hogy kijöjjön belőle egy G-Merci💪
Nem, ez nem lehet, csak valami félreértés!😱
13 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Mi közünk van a magánéletükhöz?

Elég beteges ez a szint szombat éjjel, te ingyen csinálod vagy fizetnek érte?

Ennyire nagy a baj?

2022. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ők hangoztatják, hogy a fideszes definíció szerinti "gyermekvédelem", a liberális értékek elutasítása és a jövő Magyarországának benépesítése mindennél fontosabb. Majdnem tucatnyi alkalmazottnál már le lehet vonni általánosabb következtetéseket arról, hogy mennyire élik a mondandójukat, nem?
2022. febr. 12. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bort iszik és vizet prédikál. Sajnos a túlképzett emberek kevesebb gyereket vállalnak. A munka mellett nincs idő ilyenre. Ismerek olyat, akinek annyira stresszes felelősségteljes munkahelye volt, h össze se jött a gyerek. Ott hagyta és rá 2 évre egyből teherbe esett és ikreket szült, pedig előtte 5 évig próbálkoztak...

Attól nem kell beállni a sorba, h ezt támogatja. Én is támogatom, h több gyerek legyen, több magyar legyen.

Ezzel viszont nincs ellenben, h most közalkalmazotként dolgozom, amiből saját magat se tudom eltartani, mert a covid megszüntette az állásom.

2022. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem nem lesz kölköm, de attól még tény hogy a legnagyobb gond a népesedés, és úgy kell támogatni ahogy csak lehet persze ti ezt képtelenek vagytok felfogni, mert nem tudtok nemzetben gondolkodni
2022. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vannak köztük homoszexuálisok? Nekik nem lehet gyerekük és ez így van jól.
2022. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"nekem nem lesz kölköm, de attól még tény hogy a legnagyobb gond a népesedés, és úgy kell támogatni ahogy csak lehet"


🤣🤣🤣🤣🤣

2022. febr. 12. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem nevetni kéne hanem szülni kérdező.. mai fiatalok
2022. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocsánat kihagytam egy szót, a trúszentetekkel még sose fordult ilyen elő mi?🤣
2022. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És akkor most nézzük meg Magyarország miniszterelnökének családi helyzetét összevetve Európa vezető politikusaival. Le lehet vonni a következtetéseket.
2022. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olyan unalmas már ez a "mindenki köteles gyereket vállalni" dolog. MAGÁNÜGY, HOGY KI VÁLLAL ÉS KI NEM!!!

Én egyet sem vállalok, mert nem tudnám normálisan felnevelni, az ország egy élhetetlen, eü és oktatás egy 0. Ha valakinek ez nem tetszik, az se izgat, az én életem, a nemzetet meg letojom.


33/N.

2022. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!