Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek harangoztak?...

A Fidesznek harangoztak? Jönnek a meleg videók a Fidesz-KDNPs miniszterekről + eleve is nagyon vérszegény a kampány?

Figyelt kérdés

Össze se lehet hasonlítani magát a kampányt sem a 2018as nagy nemzeti migránsellenes propaganda hangulattal. Most semmi nincsen a borzalmas inflációs válságon kívül, csak Gyurcsány Show, ami 2 dolog miatt is vicces. Egyrészt azért mert Gyurcsánynak nem sok köze van MZP-hez, ráadásul őt is el akarja számoltatni MZP, szóval így egy langy fos az egész. Másrészt meg már lassan visszasírjuk Gyurcsányt is ahhoz képest ami most van.

Most meg még jön is a kegyelemdöfés, a meleg videók Fideszes miniszterekről? Szerintem ennek a szektának most befellegzett, véget ér az Orbán ámokfutás éra?



2022. febr. 12. 17:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Sosem érdekelt ki milyen szexuális beállítottságú."

Akkor miért szavazol a Fideszre? Azokat igenis érdekli, jelenleg ez az egyik legfőbb propaganda.

2022. febr. 12. 19:26
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező te ugyanaz a buza vagy, aki szerint azért nincs hiv gyors teszt mert meg akar ölni viktor, meg az összes fideszes, ne tagadd
2022. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
42%

Birom, hogy amikor fideszesek homoszexualitása derül is, akkor a szavazóikbol hirtelen előtör a tolerancia és a magánélet tisztelete.


De két fideszes lebukás között habzó szájjal örjöngenek, ha Jakab Pétert nővel látják, vagy ha OV épp aktuális brüsszeli ellenfele meleg.


Annyira röhögök ezen a bagázson, már ezért megérik ezek a lebuktatások. 🤣

2022. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

#13

Hát ez az. Ha ellenzéki politikus lenne meleg, azzal lenne tele a közmédia, a megafon meg a pesti tévé. Az meg van amikor Vonát tartották melegnek? Persze az rendben van. Szánalmas, álszent egy bagázs.

2022. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18%
csak épp azt az apróságot hallgatjátok el igen aljadék módon, hogy a 4 évvel ezelőtti jobbik tényleg hogy is mondjam nem kedvelte a homokkekszeket
2022. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

“Sosem érdekelt ki milyen szexuális beállítottságú.”


Az lehet, de a Fidesz-szavazótáborban a kisebbségbe tartozol. Sok vidéki fideszest ismerek, aki elsősorban azért szavaz rájuk, mert megvédik az országot a bziktól meg az LMBTQtól. Nekik számít, hidd el, őket érdekli, ha Semjénről kiderül ez-az.. esetleg fotókkal alátámasztva

2022. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
24%

"Akkor miért szavazol a Fideszre? Azokat igenis érdekli, jelenleg ez az egyik legfőbb propaganda."

Nem nekem szól, de a Fideszt nem az érdekli, hogy ki milyen szexuális beállítottságú. Valamit félreértettél.

"De két fideszes lebukás között habzó szájjal örjöngenek, ha Jakab Pétert nővel látják"

A fideszesek többsége pont leszarja Jakab Péter nőügyeit. Meg szerintem te is. Nem?

"vagy ha OV épp aktuális brüsszeli ellenfele meleg."

Konkrétan melyik ellenfelére gondolsz?

"Hát ez az. Ha ellenzéki politikus lenne meleg, azzal lenne tele a közmédia, a megafon meg a pesti tévé."

Például Ungár Péter meleg. Mutass már egy olyan médiát, ami éjjel-nappal tele van azzal, hogy Ungár Péter meleg.

"Az meg van amikor Vonát tartották melegnek?"

Az megvan, mikor a Jobbik ellen tüntettetek? Az megvan, mikor szívhez szóló videóban mondtátok, hogy ne szavazzon senki a Jobbikra, mert nettó náci párt? Az megvan, hogy "nyilas söpredék"-nek neveztétek őket? Most meg ti veszitek sértésnek, ha valamelyik hülye kitalálja Vonáról, hogy meleg. Gratulálok a baloldalnak!

"Sok vidéki fideszest ismerek, aki elsősorban azért szavaz rájuk, mert megvédik az országot a bziktól meg az LMBTQtól."

Aki ezért szavaz a Fideszre, annak nem az a baja a bzival, hogy bzi. Teljesen félreértitek.

"Nekik számít, hidd el, őket érdekli, ha Semjénről kiderül ez-az.. esetleg fotókkal alátámasztva"

Na ez az, ami annyira szánalmas, hogy ezen már csak mosolyogni lehet.

2022. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%

#17

Én sohasem tüntettem a Jobbik ellen, sőt 2018-ban a Jobbikra szavaztam, szóval rohadtul mellé lőttél nálam a baloldalozással.... De azért 2 és fél pipával osztod itt az észt, ez a válasz is 0 százalékos, de osztod az észt. Eredj, hátha még van hely a megafonban!

2022. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
23%

"Én sohasem tüntettem a Jobbik ellen, sőt 2018-ban a Jobbikra szavaztam"

Hát akkor az a rossz hírem van, hogy a dr. Kapitány lefasisztázott titeket. Bár igaza is van. Aki a Jobbik zsidólistázós ötlete után jobbikos maradt, az nettó fasiszta vagy csak szimplán nem érti a dolgokat.

"szóval rohadtul mellé lőttél nálam a baloldalozással...."

Arra a koalícióra igyekszel szavazni, amelyben a legnagyobb frakció a Gyurcsány-párt. Annyira azért nem lőttem mellé :)

"De azért 2 és fél pipával osztod itt az észt"

Te a pipákban méred az igazságot. Én másban. Hála Istennek, nem vagyunk egyformák.

"ez a válasz is 0 százalékos"

Most komolyan három ember veleményére adjak, amiből az egyik te vagy?

2022. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!