Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP vágatlan rezsicsökkentéses...

MZP vágatlan rezsicsökkentéses videóiban mit mond máshogy?

Figyelt kérdés

Direkt meghallgattam MZP rezsicsökkentéses videóit, vágatlan verzióját, de ott is ugyanazt mondta nem érzékeltem hogy mást mond, de lehet én értelmezem rosszul, segítsetek!

Tehát nekem egyértelmű volt mikor mondta MZP hogy ebben a formában hülyeség így a rezsicsökkentés.. és egyértelműen azt mondja hogy úgy kell rezsit csökkenteni hogy kevesebb vizet kell használni stb...


2022. febr. 12. 08:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Rezsit kevesebbet, adót többet fizetsz


Gyurcsány alatt több adót fizettem és még rezsicsökkentés sem volt...

2022. febr. 12. 09:23
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy ne furodjenek az emberek szin tiszta hazugsag, o arrol beszelt hogy lehet a csaptelepekre szerelni perlatort, azzal is lehet valamennyi vizet sporolni.
2022. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%

#12

Ha nem szemfényvesztés lenne az összes ilyen marhaság akkor gyárilag így szállítanák a csapokat.

Ez olyan mint a fogyasztáscsökkentők az autókba. Az autógyárak miért nem szerelik be ? Mert semmit sem ér.

2022. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%
Semmit nem mond máshogy, ez a "vágatlanság" a baloldal új fétise.
2022. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%
Latom te is sokat ertesz hozza. A perlator mukodik, ha nem valami laposfold hivo lennel felfognad. Az hogy miert nem jonnek gyarilag arrol fogalmam sincsen.
2022. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2022. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mondod fideszül azt, hogy amit valaki A-nak mond, az nem B?!


Olyan szintre szüllyedt a politikai kommunikáció, hogy arra új szótár kell lassan.

2022. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!