Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP vágatlan rezsicsökkentéses...

MZP vágatlan rezsicsökkentéses videóiban mit mond máshogy?

Figyelt kérdés

Direkt meghallgattam MZP rezsicsökkentéses videóit, vágatlan verzióját, de ott is ugyanazt mondta nem érzékeltem hogy mást mond, de lehet én értelmezem rosszul, segítsetek!

Tehát nekem egyértelmű volt mikor mondta MZP hogy ebben a formában hülyeség így a rezsicsökkentés.. és egyértelműen azt mondja hogy úgy kell rezsit csökkenteni hogy kevesebb vizet kell használni stb...


2022. febr. 12. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
A videókat nem láttam, de kb. 1000X leírták már, hogy miért kamu a rezsicsökkentés, nézz már utána.
2022. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. utánanéztem és bizony kevesebbet fizetek..
2022. febr. 12. 08:57
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána néztél, akkor biza nem értem a kérdést! Tán csak provokálni akarsz tán?
2022. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
#2: Nem, nem néztél utána.
2022. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Rezsit kevesebbet, adót többet fizetsz. Az állam adóból fizeti helyetted a rezsit.


A fideszes rezsicsökkentéssel az a baj, hogy nem a fogyasztó, hanem az adófizető állja. Ez a fogyasztót nem ösztönözi takarékosságra, ezáltal a társadalom végeredményben többet költ rezsire...

2022. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2%

Én MZP rezsicsökkentő ötleteitől megyek a falnak. Semmi realítása nincs hogy nyugdíjasok majd bevállalnak ilyen szigetelési és napelem telepítési munkákat. Egy az hogy nincs rá önerő, a másik meg hogy majd egy olyan szenilis öreg fog levezényelni egy ilyen beruházást aki még a szemüvegét sem találja meg reggel a lakásban.

Péterkém ébresztő !!!!!

2022. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem azt mondja, hogy ugyan azt a fajta rezsicsokkentest akarja mint a fidesz. Nem tamogatja a gazdagok medencefuteset, de a tuzifaval futoket is tamogatni kell. Hazak szigeteleset, nyilaszarocserket tamogatja. Panelekhazak es csaladi hazak korszeruteset akarja.

Litvaniaban meg tudtak csinalni, akar 70%-os energiamegtakaritas is elerheto. Emlitette a foldhot, napenergiat, szelturbinakat is.

MZP szerint a legnagyobb rezsicsokkentes az el nem hasznalt energia, mert azt ugye nem kell kifizetni, amivel szerintem mindenki egyet ert.

A mostani rendszerben az nyer legtobbet aki a legtobb gazt fogyasztja, es ezt a kozosbol kell kifizetni.

2022. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

#7 "Nem tamogatja a gazdagok medencefuteset"


Ezt baromi egyszerűen meg lehet oldani. Sávos gáz és áramdíj. Egy átlagos családi ház fogyasztása a jelenlegi áron, az felett szabad piaci ár.

2022. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez lenne a normalis de valahogy futeni kell a kastelyokat is.
2022. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Lehetne fűteni a kastélyokat senki sem zárná el a gázt.
2022. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!