Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebből az MZP-s kijelentésből...

Ebből az MZP-s kijelentésből is látszik hogy márki csak Gyurcsány bábja?

Figyelt kérdés

"Elnök úr kérem,én nem azért dolgozok hogy a DK legyen a legerősebb ellenzéki párt,hanem hogy a legerősebb kormánypárt legyen"


[link] (0:50)


+ "Emelkedett hangnemben" közölték vele hogy nem lehet pártja.



2022. febr. 11. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
MZP a soros bábja meg az illuminátus hanyatló nyugati áttérhatalmaké, ne zavarj már össze.
2022. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

Igen... hát milliószor leírtam, hogy a DK lenne a főnök egy esetleges ellenzéki győzelem esetén.

Gyurcsány szempontjából, tehát vagy ők lennének a legerősebb kormánypárt ( Márki ezért hajt), ha kikapnak, akkor még Márki mehet a levesbe, Gyurcsány megbillenti a piás fejét, és közben arra gondol majd jogosan, na ezzel a " kívülről gyütt mitugrálsszal" sem megy, én maradok az ellenzék vezetője...az sem olyan nagy baj!

2022. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Gyurcsány mondta, hogy ő a legerősebb ellenzéki párt vezetője akar lenni. Erre mondta MZP, hogy ne azon dolgozzon hanem azon, hogy kormánypárti legyen. Konkrétan annyit mondott, hogy inkább arra fókuszáljon, hogy megnyerjék a választást.
2022. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Felfoghatatlan egyes gyengeelméjű honfitársunk miért akarja a Gyurcsány időszakot újra,annyira jó volt akkor?
2022. febr. 11. 12:15
 5/19 A kérdező kommentje:
3 Ne ferdíts a videóban pontosan ott van mit mondott e/1 személyben.
2022. febr. 11. 12:16
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
#5 Ha csak 5 másodpercből akarsz tájékozódni akkor ok. Pár hónapja hallottam a teljes változatot és az volt a mondanivaló amit leírtam.
2022. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

A kígyók kígyóznak,

A fideszesek butulnak!

Orbán Viktor mosolyog, Magyarország nyomorog!

2022. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Meglátszik itt is a ballib intellektus.. szerintem ne csodálkozzatok azon, hogy a többség azért még nem olyan visszamaradott mint ti.
2022. febr. 11. 12:24
 9/19 A kérdező kommentje:

Figyelt kérdés

"Elnök úr kérem,én nem azért dolgozok hogy a DK legyen a legerősebb ellenzéki párt,hanem hogy a legerősebb kormánypárt legyen"


Ezt azért elég nehéz máshogy értelmezni. :)

2022. febr. 11. 12:26
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Orbán Viktor pedig azt mondta, hogy "Ne azt nézzék, hogy mit mondok hanem, hogy mit teszek". Meg valami olyasmi is elhangzott, hogy "Elkaptuk ennek a vírusnak a grabancát". Olyan is volt, hogy "Mindenki oltassa be magát, mert a maszk nem ad védelmet".


De a kedvencem: "Mi adunk 14. havi nyugdíjat is."


Akkor most őt nem akarod elővenni a kijelentései miatt?

2022. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!