Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még itt olyan aki nem...

Van még itt olyan aki nem szidja a politikát, de ugyanakkor nem is törtető?

Figyelt kérdés

Mondhatni csak úgy van magának. Olyanokra gondolok akik nem hagyják el munka, vagy lakóhelyüket egy jobb élet, megélhetés reményében. Nem vállalnak külföldön munkát, meg úgy egyáltalán, nem törik a fejüket azon miből lehetne még egyéb hasznot hajtani.


Én ugy vagyok vele, hogy ha heti öt napban, napi 8 óra tisztességes munkával nem keresek annyit, hogy egyről a kettőre haladjak, akkor ez van. Kapunk amennyi jár. Hitelbe nem fogom verni magam, meg ehhez az urambátyám rendszerhez sem óhajtok különösképpen idomulni. Céges lopás nem bűn, vagy alamizsnáért korrumpálni magam, stb. Látom magam körül kicsiben azt amit a nagy fejesek művelnek, ezért a választáson sem veszek részt. Április 4-én ha jó idő lesz sétálok egyet az erdőben.



2022. febr. 10. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön is csak akkor jutsz előre ha gürizel mint állat, mondjuk az esélyek ott jobban adottak erre mint itt


p.s. azért 3-an szavazz le előtte! :D

2022. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen

Április 3. elnézést 😅

2022. febr. 10. 16:19
 3/3 szántóvető ***** válasza:
77%
ennyi erővel beugorhatsz szavazni is,nem oszt nem szoroz hisz csak egy szavazat.
2022. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!