Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Márki-Zay Péter...

Igaz, hogy Márki-Zay Péter mosogatott Finnországban és porszívóügynök volt Kanadában?

Figyelt kérdés

Jó igaz, több diplomás, PhD-s. Ez is igaz.

De miért és mikor kényszerült kulimunkára külföldön? Kellett a pénz eltartani a sok gyerekét?



2022. febr. 10. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Amerikában meg prostituáltakat futattott.
2022. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy hallottam, hogy ráadásúl olyan migráns nyuggerektől vett el támogatást, akiket korábban ő maga nemátalakitott bölcsis korukban, a piac wc-jében!
2022. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél példát orbánról. Az még életében egy szalmaszálat önerejéből nem termesztett. Meglátna egy kapát rákeresne a neten hogy mi az.
2022. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert kellett kanadai munkatapasztalat ahhoz, hogy mashol is munkat kaphasson. Finnorszagban tanult a felesege, ezert fiatalkent, nyelvtudas nelkul olyan munkat vallalt amilyet kapott.
2022. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Azért ebből is látszik, hogy orbánnal ellentétben nem egy hazug és senkiházi megélhetési politikus volt, sem most aki soros alapítványi ösztöndíjazott, hanem rendesen dolgozott életében és még a tanulmányai is jelentenek valamit. Köszönjük a fidesznek a reklámot!
2022. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez igaz és még scientológus is volt, ami jót tett, hisz feltört mint a talajvíz 😂
2022. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

És ha igen? Szégyen? Orbán dolgozott valamit: Max ennyit: 1984-ben több társával együtt megalapította a szakkollégium társadalomelméleti folyóiratát, a Századvéget. Ezután 1987 és 1989 között Szolnokon lakott, de Budapesten dolgozott a Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Vezetőképző Intézetében, ahol 1987 novemberétől 1988 márciusáig szociológus gyakornokként továbbképzések szervezésében vett részt. 1988 áprilisától a Soros Alapítvány támogatásával működő Közép-Európa Kutatócsoport munkatársa volt. 1989 szeptemberétől 1990 januárjáig a Soros Alapítvány ösztöndíjával [11][12] az oxfordi Pembroke College-ban az angol liberális filozófia történetét hallgatta, de tanulmányait az 1990-es magyarországi országgyűlési választás miatt félbeszakította.


Ennyit volt az érdemi munkája parlamenten kívül, tudod én jobban becsülök egy politikust, akinek volt a parlamenten kívüli világgal kapcsolata, mint azt, aki egész életét csak a parlament falai mögött töltötte és max előre lebeszélt találkozokón találkozik saját táborának a híveivel....

2022. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 meszike91 ***** válasza:
89%
Engem meg is ölt, de már jobban vagyok.
2022. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2%
Itt egy országot kell vezetni, nem egy céget.Nagyon nem mindegy.
2022. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Húúúúhaaaaa


Egy politikus aki végzett munkát????


Ez VESZÉLYES!!! tudja milyen bérből élni.


A fűrert ilyen nem fenyegeti, de még a családját se hiszen 30+ éve a lábunkon állnak.

2022. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!