Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik utálják a fideszt!!!...

Akik utálják a fideszt!!! Miért utáljátok?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert tönkreteszi az országot
2022. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
korrupció, gyűlöletkeltés, arrogancia
2022. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem szeretem a krumplit, inkább tésztás vagyok.
2022. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 te kis humor herold. Miért nem farhátas receptet raktál be?
2022. febr. 8. 15:58
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Az csak egy dolog hogy korruptak, soha nelátott polgárháborús gyűlölködést szítenek a társadalomban, de amitől a leginkább kivagyok az a képmutatásuk, köpönyegforgatásuk ami valami határtalan.


folyton kirekeszdő zöngéket pengetnek, lásd gyöngyöspatai romák kártérítésének ki nem fizetése, majd még is. Miközben Farkas Flróiánnal össze vannak bútorozva. Az elsőszámú politikai fröcsögőjük az antiszemita Bayer Zsolt, miközben a Magyar Zsidó hitközössé vezetőivel vannak összebútorozva. LMBTQ elleni uszítás, miközben tele van melegekkel a pártjuk is. Migráncsozás közben hatalmas bizniszt csinált Don Rogán Tóni a bevándorlási kötvényekből. Sorosozás, mikor a legtöbbjük soros pénzén tanult ki. Komcsizás miközben a fideszes nagy öregek mint az MSZMP-ben meg KISZ-titkárként szopták fel magukat. Közben meg hatósági áras benzin meg farhát, marx is megirigylné.


Na ez a határtalan képmutatás és köpönyegforgatás amitől nekem a bele kifordul.

2022. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert utálnak engem, pedig semmi rosszat nem tettem ellenük. Miért kellene akkor szeretnem őket?
2022. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
A pártot belülről rohasztja szét a korrupció, és azért akar kilépni az EU-ból, hogy ne lehessen felelősségre vonni a lopások miatt. A dolgot súlyosbítja, hogy mind ezen felül a Fidesz tagjai valami egészen tenyérbemászóan álszent módon viselkednek, és hátra mutogatnak, de közben persze nem nagyon sikerült felelősségre vonni semmiért senkit se. Kell még mondanom valamit, Ildikó?
2022. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak intézkedéseik, amikkel egyetértek, vannak amikkel nem. Ami miatt nagyon haragszom, az a nagyfokú és nyilvánvaló korrupció. Mindemellett ami miatt viszont kimondottan utálatosak számomra, az az egysejtű szintű kommunikáció amit nyomatnak, mellette a gőgösségük és kompromisszumképtelenségük.
2022. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Olcsóbb lett a csirkeszárnyvég, nem drága

Orbán Vitya mennyen már a Zannyába!

2022. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Korrupció, hazaárulás, arogancia, képmutatás, antidemokratikus működés, pofátlanság, gyűlöletkeltés
2022. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!