Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Őszintén ezért miért nem...

Árokpart kérdése:

Őszintén ezért miért nem mennek ki az emberek a Parlament elé, talán nincsen legalább akkora súlya mint annak idején az öszödi beszédnek?

Figyelt kérdés
[link]
2022. febr. 6. 20:41
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
7-es Természetesen nem vagyok a Parlament előtt, itthon vagyok. Azt szerettem volna mondani, hogy egyszerűen nem értem, hogy az emberek ingerküszöbe hogyan tudott ennyire lecsökkenni.
2022. febr. 6. 20:59
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy a tiéd is? Hiszen nem vagy ott.
2022. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő is ilyen fotelharcos, ide írogat, aztán nyomja az okoskodast
2022. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
39%

Az emberek ingerkuszobet az elmult 12 evben mar annyira szisztematikusan kitoltak, hogy az ilyet mar fel sem veszik.

A regi idokben pl. egy Nokiasdoboznyi penz eleg volt hogy ugorjanak az emberek, ma mar egy szemeteszsaknyi sem eleg.

Regen ha egy politikus megolt egy embert kozuti baleset kozben annak a karrierje veget jelentette. Ma emberek ezrei halnak meg csak azert mert nem megfelelo oltast kapnak, megsem csinal senki semmit.

Egyutterzesem a csaladnak, borzaszto tenyleg.

2022. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Már írtál ki kérdést ezzel"

Jelentetted?

2022. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
43%

Undorító, de itt soha senki nem felelős semmiért ,ennek sem lesz következménye. Mit tudsz tenni kisemberként? Vagy nem hisz neked senki , vagy bepereled a kórházat esetleg,azt meg garantáltan elveszíted. Kéz kezet mos alapon ezek a gerinctelen férgek bevédik egymást a kórházban.

Amúghy valóban nem általános, hogy fizikailag is bántalmazzák a betegeket,de a verbális bántalmazás az igen némelyik kórházban.

Emlékszem arra a szerencsétlen nőre is,akit össze vissza küldözgettek kórházról kórházra,míg menet közben a mentőben meg nem halt ,pedig egyébként meg lehetett volna menteni az életét. Ha annak sem volt felelőse,egy ilyen esetnek sem lesz .

Tüntetéssel itt nem sokra mennél .

2022. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"az elmult 12 evben ..."

Mondom én, hogy a Zorbán a hibás...


"Ma emberek ezrei halnak meg csak azert mert nem megfelelo oltast kapnak, megsem csinal senki semmit."

Emberek ezrei azért maradtak életben, mert kaptak olyan oltást, amilyet be lehetett szerezni, ahelyett, hogy oltatlanok maradtak volna.

2022. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Azért ha tömegek tüntetnének a jobb egészségügyi ellátásért azért azt nem hinném, hogy figyelmen kívül lehetne hagyni.
2022. febr. 6. 21:14
 19/25 anonim ***** válasza:
Annak semmi köze a belinkelt ügyhöz.
2022. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
34%
#18 -as ,velejétől romlott,belülről rohad az egész egészségügy . Ezek az esetek valaminek a következményei . Ell kell takarítani azt a kormányt,aki tudatosan (!) rohasztotta le olyan mértékig az egészségyügyi szférát,hogy minden normális ember ,szakdolgozó menekül onnan ,de úgy,hogy vissza sem néz . A következmény többek között pedig ez, hogy lassan csak a legalja mocsári férgek maradnak ,akiknek nincs más választásuk ,mert egy magánkórházban ahol teljesíteni kell és emberségesen viselkedni vagy nem jönnek a páciensek és le lehet húzni a rólót,ott sosem maradnának meg ,de fel sem vennék őket. Azoknak meg minden tiszteletem,akik lelkiismeretes és szakképzett dolgozók és még mindig kitartanak a betegek miatt. Nekem 2017-ben telt be a pohár,nem bírtam tovább gyomorral sem a kollégákat sem a körülményeket . Tudnék még ilyen szépeket mesélni . Ha ott maradok, emberi roncsként élnék most abban biztos vagyok.
2022. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!