Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tisztelt adófizetők pénzét...

A Tisztelt adófizetők pénzét szórja az állam, a mindenféle visszanemtérintendő támogatásra?

Figyelt kérdés
Ingyen autó, ingyen ház, ingyenminden!

2022. febr. 6. 03:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Minek élsz?
2022. febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem pénzből HITELBŐL!


Az államadósság jelenleg szó szerint 2x akkora mint elkurcsány idejébe volt egy gazdasági világ válság közepén.


Dédunokáink is belüket kiköpik majd hála a bölcsvezííírnek.

2022. febr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Kínlódani, ezt adta a sors!
2022. febr. 6. 08:04
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerekért perkál pár millát az állam, ezt befektetésként tartja számon. Ha megnézel egy koreloszlás-görbét, akkor azért láthatod, hogy ez a kisebbik rossz lehet. Ne érts félre, nem vagyok fideszes, de azt látni kell, hogy kormányzattól független problémáról beszélünk, és hasonló megoldást találna bármelyik, ha egyáltalán kezelné a problémát.
2022. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
16%
🤣én nem sajnállak
2022. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Ne sajnálj nemparancsoltam meg!


De te is leszel beteg, majd gondolsz eznapi írásodara!

2022. febr. 6. 08:55
 17/25 anonim ***** válasza:
47%

Igen, erre van szükség. Elintézte nekünk a társadalom, hogy pl.: a szingli horda, és egyéb csoportok szinte 0, semmi kedvezményt, támogatást, vagy a közösből is valamit kapjon, ellenben a sokpulyások, a gazdagok meg éljenek, mint arci Hevesen.

Igazságos ország ez kérem, nem hiába született meg e dal:

https://www.youtube.com/watch?v=3MGqYCjP73A

2022. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ja-Ja!👍
2022. febr. 6. 09:02
 19/25 anonim ***** válasza:
28%
Azért valahol érthető is. Ha gyermektelen vagy, akkor a családdal töltött időt nem áldozod be tanulásra, munkára vagy rekreációra, hanem az neked ott van, már csak élni kell vele. Ha egy ötéves gyepál egy háromévest melletted, akkor neked nagyon kellene egy menekülőút, hogy elérj arra a nulla szintre, ami egy egyedülállónak vagy egy gyermektelen párnak adott. Elvileg az összekacsintós adórenddel is annak áll a világ, aki nagyobb tervben gondolkodik, ha érted mire célzok... A gyereknevelés nem tud pluszos vállalkozás lenni. Még ott sem, ahol a rövidagyúak annyit látnak az egészből, hogy milliók hullanak az ölükbe egy kis b@[]@$ért, oszt majd elvannak a kölykök egymással, meg az ingyenoviban ingyenkaján. Egy átlagosan induló gyermektrió költségeit meg ha félreteszed magadnak 25 évig, már elég nagy császár vagy, és még önképzésről meg stonkoló cégtulajdonokról még sehol nem beszélünk. Ez is csupa olyasmi, amit full a család rovására lehet nyomatni, ha lehet egyáltalán.
2022. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
86%
Értjük,de attól mert neked gyereked van miért is kell kevesebbet fizetned??Én miért fizessek többet???Igazságtalan....azt azért megnézném hogy a sok pénzböl amit visszaosztanak mennyi megy majd a gyerekekre...Van ismerősöm 800-at kapnak vissza...ps5 meg hasonló tervek vannak.Tisztelt Orbán úr én is szeretnék egy ps5-öt...ha lehetne kérni.
2022. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!