Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A valódi munkanélküliség...

A valódi munkanélküliség vajon most vagy Gyurcsány alatt volt magasabb?

Figyelt kérdés

komoly válaszokat.

Pl. ti magatok, vagy ismerőseitek akkor vagy most helyezkedtek el könnyebben?


2022. febr. 5. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

"közben meg dolgoznak 700ezerrel többen"

gondolom mind ukrán

2022. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

#9

"hivatalosan gyurcsány alatt volt magasabb, de azért is, mert most a tartósan munkanélkülieket (munkakerülőket) nem számolják bele a statisztikába"

Ezt mire alapozod?

2022. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

#11

Rosszul gondolod. :)

2022. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A statisztikai hivatal ugyanis nem számol mindenkit munkanélkülinek, akit a köznyelv annak nevezne.
2022. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14

És ez csak a Fidesz óta van így?

2022. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A munkavállalónak,és a munkanélkülinek való minősítés igen. Mint a szegénységi,lakhatási,és szinte minden negatív,vagy pozitív dolgokban vezetett statisztika. A munkanélküliek száma alacsonyabb akkor is.
2022. febr. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16

Jó, és mi a bizonyítékod arra, hogy ez így tényleg így van?

2022. febr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%

Hazugság, mert kitörölnek a rendszerből amint, nem megy az ember jelentkezni a munkaügyibe.


Édesapaámtól egy havi járadékot levettek, mert másnap ment be jelentkezni a mocskos kormány.



Én azt mondom felénk 12 év alatt nem változott semmi. Vidéken nincs meló

2022. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom megítélni és nem is akatmrok semmit sugallni, csupán leírom a tényt:

Akkor volt munkám.

Aztán megszűnt a munkahelyem és azóta sem találtam munkát. Pedig nen vagyok válogatós,

Csak teljesen egészséges sem. Akkora bajom nincs hogy leszázalékoljanak (pláne az új rendszer szerint) , viszont a jelek szerint ahhoz elegendő, hogy le se szarjanak. Ha nem adtam be az évek alatt több ezer jelentkezést, akkor egyet sem. Miközben olvasom, hogy munkaerőhiány van.


Tanultam új szakmákat, tanulok nyelvet, hogy valamivwl lekössem az agyam. Másként már a vonat alá mentem volna. Ha nincs egy támogató családom, (aki pontosan látja, mi történik) már rég éhen döglöttem volna.

Így meg "csak" abba döglöm bele, hogy sajnálom a családomat amiért csupán a házimunkával járulhatok hozzá a napi dolgokhoz.

2023. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!