Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem felháborító,hogy a magyar...

Nem felháborító,hogy a magyar kormány még mindig erőlteti az oltást,miközben máshol már törlik el a korlátozásokat?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 11:16
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
16)de akkor minek szüntetik meg a védettségi kártyát az antitrsttel rendelkező átesetteknek?
2022. febr. 3. 11:40
 22/32 anonim ***** válasza:
38%
Számomra az a felháborító, hogy 2 éve minden egyes nap az ember képébe tolják ezt. Az eljén elég 2 oltás, aztán most már a 4-nél tartunk, de az nem jó az új variánsra, meg fél évente kell ismétlő oltás, stb. Érdekes módon az afrikai bantu törzsek nem haltak ki, pedig senki nem kapott oltást, vígan élik az életüket. Oltatlanként elkaptam én is, tünetmentesen átment rajtam és kész. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy beadja -ha igen hányszor-, vagy sem. Vagyis azért állami szerveknél kötelező, meg jó pár munkáltató kötelezővé tette, szóval azért van nyomásgyakorlás. Az utóbbi időben nem 1 hiteles edző mondta el, hogy a sportolói közül az oltottak vannak szarabbul, míg az oltatlanok a megszokott munkamennyiséget elvégzik. Elgondolkodtató azért, hogy mennyi mellékhatása van és lesz még az oltásnak, de aki fél a covidtól adassa be magának és kész, csak jó lenne már befejezni ezt, mg hogy oltott és oltatlan tábor van. Engem nem érdekel, ha valaki oltott vagy oltatlan, ugyanúgy tekintek rá, emberként.
2022. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
19)mi azon bonyolult,hogy saját koktsegemrw megcsinaltatom az antitrst teytet,ami kimutatja,hogy védett vagyok,de az állam megvonja 2 het mulva a kártyám?
2022. febr. 3. 11:41
 24/32 A kérdező kommentje:
23) Svájcban is eltörlik februar 16-án,,és az átoltottság nem éri el a 60 százalékot
2022. febr. 3. 11:42
 25/32 anonim ***** válasza:
42%

"Érdekes módon az afrikai bantu törzsek nem haltak ki"

Hűha, elszigetelten élő embercsoportokhoz kevésbé jut el egy fertőző betegség? Hihetetlen. :D


#25

Már 1-2 hete bejelentették, hogy oltási igazolvány lesz. Miért csináltál ezután önköltségen antitest tesztet?? Mire számítottál?

2022. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
40%
Nem felháborító.
2022. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
A magyar kormány hülye és korrupt. Mikor kezdődött, olyanokat modntak, hogy nem kell maszk, rengetegen meghaltak, csak az érdekli őket, hogy jönnek ki ebből politikailag. Ha a választás múlna rajta, megöltenének még 100 ezer embert. (20 ezert már sikerült)
2022. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
23%

"Az utóbbi időben nem 1 hiteles edző mondta el, hogy a sportolói közül az oltottak vannak szarabbul, míg az oltatlanok a megszokott munkamennyiséget elvégzik."


Nosza, gondolom nem esne nehezedre néhány forrást linkelni erre?


Ja, csak fészbukon olvastad egy másik oltásbeszari szintén forrás nélküli posztjából?

2022. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
A kormány rengeteget kaszált a felesleges, nem is működő lélegeztetőgépeken (melyeket természetesen csak értünk vett meg), oltásokon, tele lehet plakátolni az országot azzal, hogy ők kezelik a legjobban a járványt (miközben a legrosszabbul a világon), nekik csak ez számít. Rengeteg oltáskritikus fog szavazni, rájuk is gondolnak. A halottak meg úgysem szavaznak. Egy normális Embernek az lenne az első, hogy ne ölessen meg tízezreket, még a választásnál is fontosabb lenne...
2022. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
90%
2 éve itt van ez a halálos vírus, 8 milliárd emberből meghalt állítólag 5 millió a covidban, jajj itt a világ vége, édes istenem. Az emberek 99%-ára egyáltalán nem veszélyes, rajtam is átment tünetmentesen, egy gyenge influenza az egész és kész. Állatoknál is van természetes kiválasztódás, mi megkaptuk mert ezt a covidot, ennyi. Sok covidrettegő meg úgy fosik ettől, édes istenem, menjetek adjátok be a 4. oltást is, megkapjátok az enyémet is.
2022. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!