Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ismét nyer a Fidesz,...

Ha ismét nyer a Fidesz, várható, hogy az MZP-droid fiatalok befüvezve rombolni fognak Pesten?

Figyelt kérdés

Emlékszem még mekkora patáliát okozott a 2018-as választás éjszakája a neten.


Ömlöttek az óbégató posztok, hogy "A Fidesz az alkoholista prolik pártja" meg "Most költözöm külföldre". Állítólag valami utcai balhé is lett az V. kerületben, arra már nem emlékszem hogy volt.



2022. febr. 1. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen, 30 körüliek és alattiak már valóban nem az M1-ről és a Nemzethy hírek oldalakról tájékozódnak, nyitottabbak a világra és nem vásárolhatók fel krumplival vagy csirkefarháttal. Ha majd te is el tudod ezt mondani, akkor méltó leszel vitapartnernek.
2022. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ő képzeld el, hogy én félárva vagyok és sajnos nem úgy alakult az életem, hogy egyből egyetemre mehettem. 2 évet felsőfokú OKJ képzésre jártam, utána 3 évet egyetemre, utána még 2 évet új szakmát tanultam, majd 27 évesen visszamentem mesterképzésre egyetemre, de akkor már Budapestre... és így dolgoznom kellett, anyámtól nem kérhettem pénzt... sose kunyeráltam...így dolgoztam...
2022. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hont Andrásnak volt egy műsora egy fiatalság-kutató szociológussal. Ott is elmondták-és a statisztikák szerint is-a fiatalok elsődleges prefenrciája a kormánypart. Ez egy legenda, hogy mindenki, aki fiatal az ellenzéki, nincs ilyen. Egyébként meg nem érdem a fiatalság, véleményem szerint a korosztályom erősen a leghülyébb az egész társadalomban, a legértékesebbek meg talán a középkorúak akik adót fizetnek, aktívak, és gyereket nevelnek. És valószínűleg ők látják át legjobban a dolgokat. Nehogymár egy 35-40 éves dolgozó gyereket nevelő ember kevesebbet érjen, mint aki egyetemistaként bulikázik, meg utazgat. Ez rohadtul nem érdem, teljesítménynek meg kevés.
2022. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13. Hajrá! Adjad nekik!
2022. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!