Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolt megcáfolta MZP-rt....

Bayer Zsolt megcáfolta MZP-rt. Kifizeti neki az 5 Milliót Márki?

Figyelt kérdés
Kétlem, hogy fizetne Bayernek bármit is. Tegnap Este a Bayer Showban a rezsicsökkentéses videokat játszott be MZP-től, amelyben kifejti MZP, hogy nem lesz ezek után. Most itt megmondom, hogy egy lyukas kanyit sem fog Bayernek fizetni mzp...

2022. jan. 31. 13:19
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer csak megkapjuk. Legkésőbb este kifogom tudni kutatni.
2022. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Mivel MZP saját maga mondta ezt, így meggyőződtem hogy úgy történt. Bayer lovagot sem követem, csak megnézem azokat a műsorokat amik akkor mennek, amikor éppen nincs semmi dolgom és nincs energiám filmezni, játszani. Éppen akkor volt Bayer show és megnéztem. Biztosan van fent video, én még nem láttam,csak a TV-ben. Osszátok meg a linket ide is. Köszönöm!
2022. jan. 31. 13:50
 23/48 anonim ***** válasza:
91%

#16 Egy videót megkeresni nem csak akkor lehet, ha rajongasz az adott csatornáért... Tudod van egy olyan dolog az egyik felső sávban, hogy kereső. Oda szépen beírod amit keresel, és már csak a találatok között kell válogatni. Ennyit igzán megérne hogy ne járasd le magad, ha már egyszer állítottál valamit, bizonyítani is illene. De nyilván így lehet, hogy jajj ő aztán mindent eltörölne, de megmutatni már nem tudom, mert amúgy soha nem láttam tőle :D Ezek szerint gyakran sem mond ilyet, mert annak ellenére hogy a csapból is az folyik, hogy MZP mindenkit szid mindenhol, egy hasonló videóját sem vagy képes sehol megtalálni, mert annyira el van dugva.

Az Origo is ezért operál 3-5 másodperces kivágott részekkel, mert MZP nem mond ilyeneket, ezért kénytelenek összeollózni ami nekik éppen hasznos lenne. Biztos vagyok benne hogy Bayer sem mutatott be egy teljes beszédet, csak 3 szót, én ezért lennék kíváncsi a teljes videóra. Ugyanis MZP pl. azt is mondta, hogy helytelennek tartja a válást, mégsem akarja betiltani. Ebből aztán ki lehet vágni hogy helytelennek tartja a válást, és lehet mutogatni a tévében, hogy MZP válásellenes. Érted már hogy hogy működik ez a propaganda? Ezért kellene látni a teljes beszédét, szövegkörnyezettel. Igen, mondott olyat, hogy butaságnak tartja, és azt is, hogy fenntarthatatlan. De hozzátette, hogy ennek ellenére sem akarják eltörölni, mert az hatalmas anyagi terheket róna a szegényebb családokra, amit nem engedhetnek meg. Ezt Bayer gondolom már nem tartotta fontosnak hozzátenni.

2022. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
81%

Nah, a keresési találatok között AZ ELSŐ volt, és már tegnap feltöltötték. Ne haragudj, nem sértésből, de fideszes vagy ugye? Hogy hogy ilyen nehéz még ennyit is megkeresni?

Belinkelem akit érdekelt, a kérdésben feltett részig még nem jutottam el, csak egy másik bejátszóig, amiben MZP az Indiai kezeléses fórumát tartotta, abból is csak a kivágott jelenetet nézték meg, és Bayer sérelmezte, hogy egy szó sem esik benne Szegedről. Csak hogy később MZP Szegedről beszél, igaz, egyszerűen levágták róla.

Itt a Bayer videó https://www.youtube.com/watch?v=FnI40o9lLAw

Itt MZP teljes beszéde, ami teljesen ellentétes Bayer baromságaival: https://www.youtube.com/watch?v=GlvLW_nBVdY&t=5770s

Időlinkes, meg lehet benne keresni Szegedet, ott van 1-2 perccel utána :)

Gondolom benne lesz a rezsicsökkentés is, majd én is beletekerek odáig, mindenki másnak is jó szórakozást kívánok hozzá :D

2022. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
76%

Ezt pedig a kérdezőnek küldöm, tanuljon ő is valamit:

[link]

2022. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
83%

Tehát

A KÉrdező nem követi MZP-t.

A Kérdező nem követi Bayert.

Hallott egy félinformációból részletet és ez alapján levonja azt a következtetést, hogy úgysem lesz MZP elég gerinces.


Kérdező! Ha van egy véleményed, minek szöszölsz azzal, hogy innen-onnan morzsákat tákolj az alátámasztására? Véleményed úgy is lehet, hogy nincs hozzá tudásod/tapasztalatod (sajnos). Vagy nézz utána alaposan, vagy ne nézz utána egáyltalán, de ez így ebben a formában tlejesen fölösleges és értelmetlen.

2022. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
92%
#23 Saját magamra reagálok, elnézést, de hozzá kell tennem valamit :D Amikor azt leírtam még nem jutottam el a felvételig, de belenézve teljesen igazam volt, tele van kivágott, 1-2 másodperces jelenetekkel, ahol MZP néhány szót mond el egy mondatából kivágva, majd ugranak is a következő "részletre". Bayer mulatságosan bejelentkezett az 5 millióért, csakhogy MZP előre, már az első kiírásakor kikötötte, hogy teljes, vágatlan videóval kell bizonyítani az állításokat, amit Bayer sem tett meg. Tehát a kérdésre is válaszolva, nem, nem fog fizetni MZP, hiszen Bayer nem teljesítette a feltételeket. Ilyen egyszerű az egész.
2022. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
84%
Újabb fidesz propagandista kérdés lett lenullázva a picsába :D
2022. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Nem volt félinformáció. Tegnap láttam az egészet a TV-ben. MZP mondja, hogy a "rezsicsökkentés nem marad meg" Benne is van a műsorban. Ezt nem lehet másképpen magyarázni, akármit hablatyol is előtte MZP. Ugyanis ez egy kijelentés. Tisztán érthetően mondja MZp, hogy nem marad a rezsicsökkentés abban a formában, mint most. Valamelyik válaszoló pedig azt írta, hogy MZP azt mondta, hogy természetesen marad a rezsicsökkentés abban a formában. Na erről ennyit. Össze vissza beszél az az ipse
2022. jan. 31. 14:17
 30/48 A kérdező kommentje:

9, "Olyat viszont tudok keresni, amiben pont azt mondja egy ATV interjúban, hogy "a jelenlegi rezsicsökkentés természetesen marad""


MZP azt mondta, hogy "a jelenlegi rezsicsökkentés nem marad"


Nem érzitek az ellentmondást?


Az pedig a másik, hogy azt mondja, hogy menjenek indiába. Később azt mondja ő szegedet mondodott :Lul. De ti ezt értitek!😂

2022. jan. 31. 14:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!