Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan tagadják, mégis létezik...

Sokan tagadják, mégis létezik az LMBTQ-lobbi. Vagy ezek az érvek sem meggyőzőek e tekintetben?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 29. 19:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
A paranoid skizofrén egyén megpróbálja mindenkire ráerőltetni saját (hatalmát megingatni képes) félelmeit, és ha ezt jól meg is fizeti, akkor lesz támogatója. Már Szájer is benne volt a lobbyban meg pedofil kinevezett kegyeltjei, vagyis mintha ez egy fideszen belüli lobby lenne.
2022. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
11: Szájer milyen pedofil kegyeltet nevezett ki? 🤥
2022. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező nem szoktam óvodában érzékenyíteni, de képzeld el én 30 éves melegként és volt meleg aktivistaként szoros kapcsolatban állok a rokonsággal és vannak kisgyerekek a családban, szerinted nekik magánemberként, hogy kéne elmondani, hogy meleg a nagybácsi és hogy ha lenne párom, őt hogy mutatnám be?
2022. jan. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: Mért nincs párod?
2022. jan. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert még nem találtam meg az igazit. Hidd el, nem kötöm össze az utcán elsőnek rám mosolygó, vagyis meleg bárban vagy társkeresőn rám mosolygó sráccal az életem, hogy aztán majd más rosszabbik arcát mutassa felém...
2022. jan. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!