Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érdemei vannak a Mi...

Milyen érdemei vannak a Mi Hazán mozgalom pártnak?

Figyelt kérdés
Mivel a völner óta megvannak kergülve az mhm fanok és csak azt hallom, hogy EZ IS az mhm-nek köszönhető, arra gondoltam derítsük ki mit tettek le még az asztalra?
2022. jan. 29. 18:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 A kérdező kommentje:
Ha te magad úgy gondolod itt nincs ezzel probléma akkor felesleges erről vitázni. Egyben elszomorító is.
2022. jan. 31. 20:13
 92/97 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy gondolom, hogy nincs. A cigánybűnözéssel van probléma. Szerinted mi a gond ezzel a programmal?
2022. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 A kérdező kommentje:

Bocsásd meg nekem de határtalan képmutatásod és arrogganciád nem gyenge idegeket igényel.:)))

Nézz körül kérlek a világban, hogy ez afajta megkülönböztetés jelen van-e és gondolkozz el rajta miért nincs. Neked a legnagyobb problémád, hogy bár mástól elvárod te ugyanúgy nem képzeled bele magad mások helyzetébe. A társadalom egy mocskosul komplex, összetett rendszer. Nem olyan egyoldalú ahogy azt te elképzeled. De mondom, nézz körül a világban melyek azok a helyek ahol ilyen vagy ehhez hasonló állapotok uralkodnak és írd le milyen az élet ott.

2022. jan. 31. 20:21
 94/97 anonim ***** válasza:
64%
Aha, értem már! Te egy mihazánkos troll vagy, és így figurázod ki azokat, akik úgy fikázzák a Mi Hazánkat, hogy abszolút semmi fogalmuk nincs a témáról. Nem rossz :)
2022. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 A kérdező kommentje:
No fene. Miben tévedtem a mi hazánkal kapcsolatban? Ne csak annyi legyen a válasz, hogy minden.:) Nehéz lehet úgy kommunikálni emberekkel, hogy nem tudsz nem lekezelő módon fogalmazni, ez azért elárulja mennyire gondolod komolyan a saját gondolataid.
2022. jan. 31. 20:44
 96/97 anonim ***** válasza:
64%
Veled nem lehet nem lekezelő módon fogalmazni, mert buta vagy, mint a föld, már ha tényleg nem mihazánkos troll vagy. Ha viszont orbánista vagy gyurcsányista troll vagy, akkor szerintem inkább hanyagold a dolgot, mert nagyon kontraproduktív, amit művelsz!
2022. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 A kérdező kommentje:
Milyen irónikus ezeket a kijelentéseket hallani egy ilyen megfogalmazásban.
2022. jan. 31. 21:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!