Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érdemei vannak a Mi...

Milyen érdemei vannak a Mi Hazán mozgalom pártnak?

Figyelt kérdés
Mivel a völner óta megvannak kergülve az mhm fanok és csak azt hallom, hogy EZ IS az mhm-nek köszönhető, arra gondoltam derítsük ki mit tettek le még az asztalra?
2022. jan. 29. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
28%
Az ő javaslatuk volt a benzinár-plafon. Ők göngyölítették fel a politikai kapcsolatokkal is rendelkező végrehajtó maffia ügyét. A cigánybűnözés számos áldozatát felkarolták, köztük cigányokat is.
2022. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
71%
Dúró darálda Dóra, elég jó segge van!
2022. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
89%
Én sem igazán tudom miért a mi hazánknak köszönhető a Völner ügy. Néztem a Toroczkai videóit de semmi konkrétum nem derül ki csak azt ismétli , hogy mi csináltuk. Szerintem inkább valószínű, hogy A Völner-Schadl duó kereteszték Orbán terveit de nagyon és hagyta, hogy bukjon. Volt már ilyen a Fideszen belül nem újdonság
2022. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 A kérdező kommentje:
A benzinár stop-ról én az mszp-t olvastam, a völner ügy nem számít, bele van foglalva a kérdésbe, a cigánybűnözést már tematizálni is provokatív, nyílvánvaló célja van ezzel az mhm-nek. Így maximum marad a benzinár stop de az is kérdéses.
2022. jan. 29. 18:55
 5/97 anonim válasza:
70%

Üdv!


Megpróbálok objektívan válaszolni, azok alapján, amiket tudok erről a pártról:


- határkerítés Toroczkai javaslata volt anno

- LMBT-propaganda törvényt is ők nyújtották be először azt hiszem 2018-ban

- Ásotthalom felvirágoztatása + folyamatos küzdelem az illegális határsértők ellen

- korábban: Toroczkai vezette a 2006-os székház ostromot

- ezen felül 2X éve ugyanazt képviseli Toroczkai, egyetlen 10+ éve közéletben lévö pártelnök, aki nem esett még bele a köpönyegforgatásba / nyílt hazudozásba


jelenleg:

- kiállnak az oltással kapcsolatban kevésbé meggyőződött emberek jogaiért

- emlékműveket állítanak elfeledett történelmi hősöknek

- gyűjtést rendeztek beteg gyermeknek

- földet adtak hazatelepülő magyar srácnak a Virradat program kezdetének keretében

- Toroczkai a cigányputriba is bemegy forgatni, nincsenek tabuk, nyílt videóban válaszol a szavazói kérdéseire, cigányokkal jól láthatóan szót ért, tud rájuk értelmesen hatni (lásd pl.: “Baltával vágták szét a fejét, mégis szabadlábon az elkövető” c. videó)

- oknyomozó riportok (többek közt az általad is említett ügy)


Több nem jut eszembe hirtelen, érdemes körülnézni a YouTube csatornáján.


Minden jót!

2022. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
67%

5ös röviden összefoglalta, és van még sok minden, ehhez képest összeírom most az összefogás érdemeit:

-

Na kb ennyi, akkor mi is a gond a Mi Hazánkkal?

2022. jan. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 A kérdező kommentje:

Az az lmbtq propaganda törvény ami egész magyarországon közfelháborodást váltott ki és az eu is élesen bírálja sőt ha jól tudom még forrást is kegvont egy kis időrr? Micsoda érdem barátom.

A határ kerítés ötlet sem egy érdem.

Ásott halom felvirágoztatása nekem nem elég konkrét ráadásul ez egy dolga lenne a polgármesternek, ezentúl az a folyamatos harc nemrégiben feljelentéshez vezetett a tasz jóvoltából, micsoda érdem.

Székház ostromot sem lehet érdemnek nevezni pláne nem a mi hazánkénak.

Épp csak a párt pénzügyei elég gyanúsak de az, hogy nem hazudott még sem lehet érdemnek nevezni és ne kiabáld el.

Akiket te oltással kapcsolatban nem meggyőzöttnek hívsz azok inkább oltásellenesek és feltünően majmolja a myugat szélsőjobb cselekedeteit és amerikáét, nem véletlenül hisz ezekhez az emberekhez nem ér el senki, nem véletlenül..

A szobor állítás megint milyen érdem??

Annak a magyar srácnak adományozott cöldnek az átadóján is heves c*ányozásba kezdett és kitudja hogy szerezték meg azt a földet, volt-e ott valaki..

A maradék már szóra sem érdemes.

Tehát az egyetlen érdemük, hogy KÖZMEMÜKÖDTEK a völner ügyben és beteg gyereknek adományoztak. Vaó, micsoda párt. Tehát szinte semmi továbbra is.

2022. jan. 30. 08:15
 8/97 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az a bajom a Mi Hazánkkal, hogy valamilyen szinten tiszta SZDSZ. Ők is megígérték a csillagos eget is, hogy nem győzzük majd kerülgetni a Svájciakat akik akarnak hozzánk jönni dolgozni akkor jó lét lesz. De nem így lett. Nekem ez a mese kategória.

Egy üzemet csináltak eddig Ásotthalomnál. Én néztem a videóját ahol végig veszi , hogy mit hogyan akar és miért.

Én nem tudom mennyire konzultáltak közgazdászokkal de a realitás az az , hogy ő hiába akarja, hogy lássuk el magunkat ez a globalizált világban így nem lehet. Van egy ismerősöm aki a Győrikeksznél dolgozik és ő szokta mesélni, hogy milyen nehéz alapanyagot szerezni, mert egy szar évben jön a német és felvásárolja. Egyszerűen rá alkud a magyarra. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Be lehet rendezkedni egy olyan fajta önellátó gazdaságra, mint amit Putyinék csinálnak de meg is lehet nézni annak mi az eredménye. Csak nekünk nem lenne nyersanyagunk ahhoz, hogy túl éljük. Meg nekem az tetszett amikor mesélte a tanyasi világ szépségeit , hogy az mennyi munkát adott meg milyen jó lesz az majd nekünk ha az újra visszajön. Azt az ember tudja , hogy 2021-et írunk ? A régi rendszerekben lehet sok munka volt amikor még kézzel csináltak mindent de lassan ott tartunk , hogy jönnek az önvezető traktorok. Automata locsoló rendszerek vannak, drónokkal permeteznek. Már nem kell 100 meg 100 ember , hogy kapáljanak


Meg mondta a turizmus mint másik nagy húzó ágazat. mesélte, hogy Szingapúrba évi szinten milyen sok turista van és ez szerinte a közbiztonságnak köszönhető. Szerintem inkább a klímának, hogy ott télen nyáron jó idő van. Nem véletlenül Spanyolországba mennyek a turisták és nem Norvégiába. Tehát nekünk a klímánk az annyira nem ideális a turisztikának mint olyan kiemelt szektornak. Maximum nyáron esetleg ősszel de télen meg tavasszal ami lassan nincs is akkor annyira nem.

2022. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
64%
#8 Viszont már ellenzékből is többet tettek a magyar emberekért, mint a Szadesz (vagy bármelyik másik párt) kormánypártként.
2022. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 A kérdező kommentje:
#9 nem, nem tettek.
2022. jan. 30. 09:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!