Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mennyi szavazat kell a...

Vajon mennyi szavazat kell a fidesz ellen?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Nincs olyan, hogy fidesz elleni szavazás.

A szavazólapon nem találsz ilyet soha.

Még sosem voltál választani?

2022. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nincs ilyen!!

Egyébként meg igen nem voltam még ugyanis eddig nem volt kire most megyek először szavazni.

2022. jan. 28. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 millió kellene.
2022. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz megmondani, mert van 106 szavazókörzet, tehát hiába is lesz több szavazat az ellenzék neve mellett, ha pár körzetet hatalmas fölénnyel visznek, de sok helyen meg szoros versenyben kikapnak.

Úgy lehet számolni, hogy a fidesznek van egy stabil 2,5 milliós tábora, tehát ha az ellenzéknek nem lesz 3 millió szavazója, akkor valószínű, hogy ismét kikapnak.

2022. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#2 Ha tudod, hogy nincs ilyen akkor miért írod ki kérdésbe?

Mit akarsz akkor valójában kérdezni?

2022. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt vannak a számok. Szóval olyan 2.800.000 körül. Kiderül ki mennyit vesztett/nyert azóta. Ezt most igyekeztem objektíven írni.

2022. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni körzetenként eggyel több mint amennyi fidesz jelöltjének van.

Aztán listán már összeadódnak a szavazatok országosan.

Ha az összefogás nem hozza az egyéni körzeteket, akkor buknak megint egy nagyot.

Szerintem ez miatt rezeg a léc. Ha az összefogás jelöltje helyben egy megosztó személy akkor lehet hogy aki listán az összefogásra szavazna az egyéniben nem fogja támogatni a jelöltjüket.

2022. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Több mint ami elég volna mert csalnak. Tehát ne oda tegyed az ixet ahol a Fidesz-t látod.
2022. jan. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!