Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik korábban a Jobbikkal...

Akik korábban a Jobbikkal szimpatizáltak, ők most melyik pártra fognak szavazni? (Exjobbikos vagyok, de jelenleg független)

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 19:52
A kérdező szavazást indított:
Maradtak a Jobbiknál
Mi Hazánk
Fidesz
Ellenzéki összefogás
Kutyapárt
Függetlenek lettek
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Olyan miért nincs, hogy "fidesz vagy mi hazánk"? Mert még nem döntöttem el.
2022. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Régi Jobbikban is mindenki tudta, hogy mind a szimpatizánsok, mind a tagság kétrétű. Voltak a radikálisok és voltak a mezei jobberek, akik nem akarták a korrupt Fideszt támogatni. Én az utóbbi csoportba tartoztam. Jelenlegi pártok közül az Új Világ Néppárt és a Polgári Válasz szimpatikus, de mindkettő minipárt. Ha nem is boldogan, de az ellenzékre fogok szavazni.
2022. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Mivel a Jobbik jobbos volt, de mára nem az lett, ezért még én sem tudom, hogy vagy a Fidesz vagy a Mi Hazánk. De az ellenzék kizárt.
2022. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
#2 vagyok. A Mi Hazánktól konkrétan a hideg kiráz. Vona Gábor meghirdette a párt néppártosodását, amire az emberek szavaztak. A jól fizető parlamenti hely birtokában aztán néhány alaknak eszébe jut, hogy mégsem néppártiak, mégis radikálisak! Pofátlanságnak tartom, mivel az én szavazatommal képviselők és én nem erre szavaztam!
2022. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Egyetértek, még úgy is, hogy alapvetően szélsőjobboldali vagyok, viszont Vonával százszor jobban azonosulni tudtam, mint a Mi hazánk által képviselt "értékekkel".
2022. jan. 27. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Vagy ellenzèki összefogàs, mert Màrki-Zay Pèter szerintem hiteles politikus. Vàltozàst szeretnèk. Viszont a Gyurcsàny csalàdot nem szeretnèm hatalom közelèbe jutatni.

Vagy a kutyapàrt, mert nekik van gerincük, de nekik nincs esèlyük nyerni.

2022. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Képtelen vagyok olyan pártokkal azonosulni, akik a globalizmus elkötelezett hívei. Így a Mi Hazánkra fogom leadni a szavazatomat.
2022. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
15%

Listán Mi Hazánk, egyéniben Fidesz (mert ott nem lenne esélye a Mi Hazánkos helyi képviselőnknek, ha lenne akkor ott is Mi Hazánk)


Gyakorlatilag, amit 10 éve a Jobbik képviselt, azt viszi tovább most a Mi Hazánk, köpönyegforgatóktól (remélem amennyire csak lehet) mentesen.

2022. jan. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-as vagyok, elnézést, de eddig nem voltam teljesen tisztában a jelenlegi szavazási rendszerrel, így nem tudtam mit is jelenthetnek a töredékszavazatok. Nos, mivel a helyi egyéni képviselőre adott vesztes voksok is a listára átmennek, így természetesen mindkét szavazatom a Mi Hazánké lesz.
2022. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!