Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor barátja, Tucker...

Orbán Viktor barátja, Tucker Carlson nem tiszteli Magyarországot és a magyar embereket, hogy ennyire nincs tisztában a földrajzunkkal?

Figyelt kérdés
Azt hitte szegény, hogy Szlovákia déli szomszédunk. Ennél több tisztelet jár a magyar embereknek.
2022. jan. 26. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Na bumm, amúgy a fél világ állandóan keveri Szlovákiát meg Szlovéniát. Gondolom, te sem tudnád felsorolni így fejből Kansas szomszédait égtáj szerint.
2022. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Gondolj bele mit gondolhat, hogy ide kell jönnie ebbe az elmaradott körömpiszok méretű országba, mert Trump fejére mindenki más szarik így nincs jobb alternatíva.
2022. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk Szlovénia se délen van első.
2022. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyes, amúgy de. Tudod miért? Mert jártam általános iskolába, és oda is figyeltem (és még diplomám is van, nem úgy, mint Bangónénak meg Kósának).
2022. jan. 26. 11:39
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
3: "Magyarország 93 030 km²-es területével Közép-Európában terül el. Nyugatról Ausztria, északról Szlovákia, keletről Ukrajna és Románia, délről Szerbia, Horvátország és Szlovénia határolja."
2022. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Akkor ezek szerint Karigeri nem tiszteli a budapestieket, mert ő meg Csepelt

helyezte a térképen észak-Budapestre. :)

2022. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Száz százalék hetero Gulyás Gergely mondta a kézilabda EB szervezése miatt méltatlankodó franciáknak, hogy vendégként nem lehet ilyet csinálni, én csak ebből indultam ki.
2022. jan. 26. 12:02
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Örüljél neki hogy, mi kis Orbánonk már Amerikát is cseszegeti.Igy már az ö érdekük is hogy, elbukjon remélhetöleg eljutatnak pár Botkai ügyet meg Szájert a választásokig az emberekhez.
2022. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
az amerikaiak kifejezetten tanulatlanok es erdektelenek a kulfoldiekkel szemben. nincs ebben semmi meglepo, ok abban nonek fel, hogy a vilag korulottuk forog. a nepesseg nagyresze soha eleteben el se hagyja az orszagot, nyelveket nem beszelnek. az amerikai iskolarendszer sokkal korabban kezdi el a specializaciot, mint a magyar. plusz tucker carlson hiresen bunko es bugyuta
2022. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak Amerikai
2022. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!