Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg fogják hosszabbítani a...

Meg fogják hosszabbítani a benzinár STOP-ot?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért? Meddig fog nőni a benzin ára?

2022. jan. 25. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Majd amikor Ukrjanaban mar a parazs is kialszik, talan ujra eled a termeszet.
2022. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

3 hónapra szól, szerinted miért?


utána a csillagos ég! Orbanisztán megint jobban fog teljesíteni

2022. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szántóvető ***** válasza:
97%
igen.a választásokig lesz itt minden földi jó,segély,farhát,jó nagy krumpli porció.
2022. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

#1


Amikor Putin szembesül azzal a ténnyel, hogy ő a Földön ennek a • (pontnak) az ezredrésze se, nemhogy a Világegyetemé, akkor jön majd rá, hogy a keze a … lóg. 😅

2022. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Tavaszig garantalt az ar ... Orban megigerte, hogy nem fogunk fazni ... tavasztol viszont Karacsony Geri otlete alapjan (ugy is joido lesz mar) szallj ki az autobol es setalj a mehlegelokon :)

Kesobb ha ujra autoba szallnal ne feledd mit javasolt MZP ... egy kisebb autoba kell ulni :DDD

2022. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Választásig biztosan
2022. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Ugye azt tudjuk, hogy ha Orbánék feloldjál a benzinár stopot, akkor akár 700 ft is lehet 1 liter benzin?
2022. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ujkeletu ez a problema ... emlekszem meg Hofi szavaira:


"Képzeld el, az idők szavára hallgatva, március 30-án a fürdőkádat televettem benzinnel.

Ne vigyorogj, te is televetted! Emlékszem, a kútnál, a sorban előttem álltál, …egy óra múlva meg mögöttem…

Na képzeld el, televettem a kádat benzinnel. Na az agyam, az mindjárt lelökte a szíjat, képzeld el, ott a kádban a benzin, gondold el. Jajj! Anyósom meg leengedte, azt hitte, öblítővíz!

Hogy nem szakad rá a… Leengedi a benzint!!!

Úgy sajnáltam, …hogy nem gyújtott rá."

2022. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!