Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen infláció, benzinár,...

Ilyen infláció, benzinár, euró mellett a fidesz szavazók tényleg elhiszik, hogy jövőre győznek? Azt hiszik egy Gyurcsány filmnek meg a plakátoknak mindenki bedől?

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Simán, mert sokkal többet tankolok így is a fizetésemből mint 2010-ben.
2021. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Már akkor is utcaseprő voltál? :)
2021. dec. 4. 22:58
 3/22 anonim ***** válasza:
38%

Igaza van az 1-esnek.

2010-ben a mediánbér br. 153.000 Ft, aminek a nettója 101.000 Ft.

2021-ben a mediánbér br. 332.000 Ft, aminek a nettója 220.000 Ft.

2010-ben a 95-ös benzin ára 350 Ft volt, ma ez 500 Ft. 2010-ben egy mediánbért kereső tudott venni a fizetésén 290 litert, ma tud venni 440-et.

2021. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%

3#


Gyurcsány is maradhatott volna kormányon! Amekkora szarban van az ország! Azt is nézd, hogy akkor a kenyér sem 500 forint volt! Bécsben kiírják plakátra, hogy “fidesz ne lopj” meg hasonló!! Ti az ilyen agyhalottak vagytok azok akik rendesen megszívatjátok az embereket a szavazataitokkal, hogy a lopást választjátok, hogy 2. Legszegényebb országa vagyunk. Mindenki rajtunk röhög, hogy a magyar milyen ostoba barom! Ne hasonlítsd össze 2021-et 2010-el mindkettő szar! Csak pl 2010-ben 2 házat is tudtál venni vagy építeni, ma meg egy telekre sem futja.. sőt albérletre sem! Ti vagytok azok a nem normálisak, akik elhiszik, hogy volt rezsi csökkentés! Megsúgom rezsi emelés volt! Vidéken családok mentek tönkre az albérlet pesti árakhoz vannak viszonyítva, sokan a Csokot sem tudták felvenni és bódékba vagy mobilházakba kényszerültek! Az Orbán kormánynak 1 gyerek az még nem számít semmit, sőt még 2 sem! A családi pótlék azóta sem emelkedett. Az építő anyag ára borzasztó drága! De te honnan is tudhatnád te 🦨 a lényeg, hogy te többet tankolsz! De a többség nyomorodik a munka helyekről is pont ünnepek előtt basszák ki az embereket! Munka sincs a fiatalok orrba-szájba tanulnak, sőt egyre több diplomázik le és még is 136ezer forintos fizetéseket ajánlanak nekik mondván: “friss diplomás” ja csak ma már 136ezer forint hideg vízre sem elég! Azt vettem észre, hogy sok krumpli szavazó is a hó. Közepén már a pénzt számolgatja, hogy meddig lesz elég. Ki kellene nyitnotok a szemeteket Orbán hívők és be látnotok, hogy az ország nyomorban tengődik, infláció van és diktatúra lesz érvényben hamarosan!

2021. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

Akik nem akarják hogy gyurcsány mint kormánypárti politikus üljön a parlamentben az bizony a fideszre fog szavazni, bármit is mondanak a fideszről.

Ha 22-ben ismét a fidesz nyer, lehet hogy szólni kellene gyurcsánynak és a bandájának hogy húzzanak már le közéletből.

2021. dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Dehát Gyucsány nem indult a választáson.. Márki-Zaynak meg Ferinek egymáshoz semmi köze.. ez is csak egy Fideszes propaganda.. Feri csak támogatja Mári-Zay-t amúgy szerintem is a Fidesz nyer majd.. a sok meghamisított szavazattal meg a sok hülyének köszönhetően!
2021. dec. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Biztos vagy benne hogy nem lesz fenn az összefogás listáján egy biztos befutó pozícióban ?
2021. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem! Mivel Márki-Zay Feri ellen is van kampány beszéde! Amúgy most Orbán idejében is ott ül a parlamentben szóval???! Lehetsz te is krumpli szavazó én reménykedem, hogy lesz kormányváltás 2022-ben! 2018-ban még jó volt.. de 4 év alatt teljesen elszegényedett az ország! Főleg a vidékiek mert nekik nem pesti fizetésük van, viszont pesti az albérlet árak és 210ezerenél nem igazán kap a többségük több fizetést!
2021. dec. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

4.

Hiába írtad le a nyers igazságot! Ha sok az idiota! Én minden esetre MZP-re szavazok, mert szégyellem, hogy ilyen sok buta ember és a vak! Amúgy igen én is hallottam meg olvastam, hogy a környező országok plakátjain ki van írva, hogy a “Fidesz ne tegye tönkre a magyar embert “

“Fidesz ne lopj”… más országok jobban látnak, mint azok akik itt élnek! Nyár óta gondolkodom, hogy elmegyek innen! Ha 2022-ben a skizofrén Orbit nyer én le lépek!

2021. dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Tökmindegy, hogy Gyurcsány megy vagy marad. Ez csak kifogás. Aki a Fideszre szavaz, az a Fideszre fog szavazni akkor is ha Krisztus maga áll az ellenzék élére. 50 év múlva is fel fog sejleni egy 30 éves jelöltről, hogy amúgy az ük-ükapja komcsi volt, meg ÁVH-s, és nemátalakító műtétekre adott pénzt a Gyurcsánnyal együtt.
2021. dec. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!