Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen infláció, benzinár,...

Ilyen infláció, benzinár, euró mellett a fidesz szavazók tényleg elhiszik, hogy jövőre győznek? Azt hiszik egy Gyurcsány filmnek meg a plakátoknak mindenki bedől?

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 22:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%

10#

Gyurcsány nincs a miniszter elnöki jelöltek közt! Csak MZP meg az Orbán! Hogy kerül ide a nem átalakító műtét? A melegek nem ártanak csak a Fidesz! Ne is irkálj hülyeséget mert csak az írsz

2021. dec. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%

Én 2017 körül kerültem vissza oda, ahonnan 2005-től esni kezdtem.


Köszönöm, egyszer elég volt.


A benzinnel meg mit akarsz?

Már 460 alatt is van!


Olvass többet, kérdezz kevesebbet!

2021. dec. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
Te nagyon nyomorék vagy… idd meg a benzined legyél vele boldog! Olvass te is többet ne csak a tv-t nézd meg Origót olvass te analfabéta!
2021. dec. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

#13

Ostobának mondhatod! Sötét mint az éjszaka! Gyucsány is maradhatott volna miniszter elnök mert Orbán már azt a szintet bőven bőven túl lépte! De hát…😌 emberünk szerintem 12 sincs! Az ilyen idiotáknak is van szavazati jogaik! Akiknek fingjuk sincs semmiről!

2021. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

3#

Teljesen egyet egyet értek!

2021. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
én jólmegvagyok
2021. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#13, te nyígsz a benzinár miatt, csak lemaradtál


[link]


Nekem hibrid van, kb mindegy mennyi.


#14, a 12 éves nem szavaz, remélem te sem.

Hidd el senkit nem érdekel, te mit gondolsz.

2021. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak szolok, miniszterelnokot a Parlament valaszt es nem a valasztopolgarok. Tudja ezt Gyurcsany is, nem veletlenul mondta nem reg ugyanezt a kameraba. Semmilyen legitimitasa nincs MZPnek mint miniszterelnoknek.


En szívesen szavaznek az ellenzekre ha nem lenne benne Gyurcsany es a bolgár asszonya. Egyszer mar volt szerencsenk az amokfutasahoz es a bukasahoz. Kosz de en nem kerek belole.


Ha eljon a szent nap amikor eltakarodik a közéletből Gyurcsany, ahogy pl a bukott szocik tobbsege azonnal a Fidesz ellen fogok szavazni.

2021. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18

Vagyunk még jó páran akik hasonlóan gondolkodunk.

Szóval Feri a kezedben van Orbán sorsa.

2021. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Férfinek meg tök jó a legerősebb kispàlyàs szerepe.
2021. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!