Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a fiatal, 30 alattiakról, akik a fideszre szavaznak?

Figyelt kérdés

A nyugdíjasoknál, öregeknél még rá lehet fogni, hogy öreg már, demens, begyepesedett, M1 agymosás megy éjjel nappal nála, hát na, ez van, öreg már, rá kell hagyni.

De a fiatalok, akiknek még elvileg éles az eszük, tele vannak élettel, szeretnének egy szebb és gyűlölettől mentesebb világban élni, nem egy vén komcsikból átvedlett álkeresztény urambátyám rendszerben élni, azok leszavaznak a fideszre?


2022. jan. 24. 22:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
60%

30: "pont a fidesz tett a legtöbbet azért, hogy ne létezzenek viták."


Nem tudom, én nem győzöm nézni a vitákat, eddig láttam már Varga Judit kontra Donáth Anna, Donáth Anna kontra Fidelitas elnök, MZP kontra Hollik, Schiffer kontra Bayer Zsolt vitákat. Az már egy másik dolog, hogy OV nem hajlandó kiállni pl. MZP-vel vitázni, ez szerintem sem jó, de nem is idealizálom OV-t. Azt értettem az alatt, hogy a Fidesz támogatja vagy legalábbis igyekszik fenntartani azt a gondolkodásmódot, ami régen még természetes volt, de ma már nem az, pl. hogy létezhettek viták. Amikor még nem rúgtak ki a munkahelyedről szimplán azért, mert elejtettél a mondat elején egy olyan szót, hogy b*zi, amikor még nem cenzúráztak mindent a polkorrektség jegyében.


" óriás techvállalatok seggét nyalják" - erre valami alátámasztást esteleg?"


Ott van az egész Momentum vagy a DK, akik gyakorlatilag azért is kimennek tüntetni pár személyiségzavaros tinivel a Kossuth térre, hogy legyen lmbtq-s kóla reklám, meg kifogásolják, amikor a magyar film és színház nem képviselik kellően a legújabb nyugati trendeket. Hányok már a Netflix sorozatoktól is, mert a C-kategóriás filmekben is főszerepet kap egy négerkínai transzszexuális "ők". Legyen ilyen, de támogatni vagy normalizálni nem szeretném. A Momentumosoknak pedig pont ez a céljuk.

2022. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
14%

"Varga Judit kontra Donáth Anna, Donáth Anna kontra Fidelitas elnök, MZP kontra Hollik, Schiffer kontra Bayer Zsolt"


4 év alatt 4 vita - egy hét alatt kellene ennyi.


Ma azért rúgnak ki, mert like-olsz egy ellenzéki hozzászólást a fb-on.

Hányszor láttál ellenzéki politikust az elmúlt 4 évben a köztévében?


Durva csúsztatás, hogy az kólareklám miatt mentek ki tüntetni. És a Momentumnak mi köze a Netflixhez? Semmi.

2022. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 a fidesz komcsi párt ***** válasza:
67%
Furcsák.
2022. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
75%
Kösz a linkeket, némelyikről nem tudtam. Tényleg több, mint gondoltam, de azért ezek 1-1 fesztiválon vannak, nem túl nagy nyilvánosság előtt. Az évi 130 milliárdos köztévébe nem mehet be ellenzéki.
2022. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
38%

"de azért ezek 1-1 fesztiválon vannak"

Milyen fesztiválon?

"nem túl nagy nyilvánosság előtt"

Én az internetnél nagyobb nyilvánosságot nem tudok.

2022. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
36%

#33


Másfél év alatt ilyen sokszor? Hülyéskedsz?

Egy Hollik, másfél hét alatt jelenik meg ennyiszer.

2022. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!