Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Karácsony eme...

Mit gondoltok Karácsony eme két mellényúlásáról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Minő tájékozott várospolitikai kérdésekben.


2022. jan. 20. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Szájer melléfarkalásáról mi a véleményed?
2022. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írjál ki róla egy kérdést, és akkor megmondom
2022. jan. 20. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Én nem dolgoztam ilyen magas polcon.


De sima vállalati vezetőként sem lehet posztolni fél 10-kor, főleg nem a konyhából, hazudni meg egyáltalán semennyit.

2022. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jutalom:

Könnyen lehet, hogy mindketten igazat mondanak.

Kapott jutalmat, de csak 2022-ben kapta kézhez.

2022. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

"Vitézy Dávid szerint Karácsony azt a benyomást kelti, „mintha nem tudna róla, hogy a tervezésben kollégái hétről hétre végig részt vettek az elmúlt év folyamán”."


Nemcsak azt a benyomást kelti, hanem nem is tudott róla. Meg úgy semmiről. Nem nehéz erre rájönni, ha az ember már dolgozott hivatalokban, hogy a rengeteg bürokrácia meg szerencsétlenkedés közepette a lényeges dolgok egyszerűen elvesznek. Pláne amikor a főnök egy dilettáns. Nekem nincsenek illúzióim, és nem tudom hogy a baloldali szavazók miért hiszik Karácsonyról hogy okos, mikor tiszta sor h nem az. Számtalan interjú és tett bizonyítja már ezt, hogy nem ő a legélesebb kés a fiókban. Már Zuglóban is bambán tűrte az MSZP maffia parkolásmutyiját.


De alapból nem baj h buta. Minden politikus buta, a Fideszesek is. Nem tudom a balosok miért ringatják ilyen álomvilágba magukat, hogy az ő üdvöskéjük okosabb lenne, mint egy ötödikes. A legtöbb országos szintű problémát egy átlag kisgyerek megoldaná, én meg műszaki végzettséggel 5 perc alatt rendbe tennék mindent ha oda engednének, ezek 30 éve a legalapabb dolgokat nem tudják megoldani, és most a teljes politikusi gárdáról beszélek.

2022. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony....🥴🥴🥴

Boldog Karácsonyt az összes olyan honfitársamnak, akik képesek voltak erre e tesze tosza bocibárgyú szociológusra szavazni...

2022. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!