Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz Orban-MZP-Toroczkai...

Mikor lesz Orban-MZP-Toroczkai vita?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Soha. MZP vitatkozhat Toroczkaival, ha nagyon vitatkozni akar, az az ő szintje.
2022. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Toroczkai mindkettővel kiállna, MZP csak Orbánnal, Viktor meg senkivel sem. 🤷‍♂️
2022. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Toroczkai kiállna szívesen, de MZP és Orbán félnek
2022. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen vitát én is szívesen megnéznék. Esetleg még a kutyapárt vezére beszállhatna, hogy ne legyen túl szomorkás a vita.
2022. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Erről vajon lehetne szavazást? Akár országosat.

,,Támogatja-e Ön, hogy legyen miniszterelnök-jelölti vita az összes párt /vagy 4 legnagyobb párt/ jelöltjének részvételével?"

Ki szerint lenne rá igény?

2022. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A választásra jogosultak jelentős többsége támogatja a vitát.

[link]

2022. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Nem. Az, hogyha mégis lenne, akkor megnézné-e, teljesen más kérdés, minthogy támogatja-e, hogy legyen (amit ugye így ilyen tiszta formában nem kérdeztek meg). Pl én is úgy vagyok vele, hogy feleslegesnek, sőt, károsnak tartom, de ha már lenne, megnézném.
2022. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

„Ha elindították volna a főnöküket, az egy másik helyzet lenne” (Orbán válasza Tordai Bencének, a Párbeszéd képviselőjének a Parlamentben, 2022. március 11.)


Amennyiben Gyurcsány -akire Orbán utalt– indulna egy miniszterelnök-jelölti vitán, akkor mi lenne a kifogás? Nem mondta hogy akkor kiállna, csak azt hogy „az egy másik helyzet lenne” (Kapcsolódik a fentiekhez, azért ideírtam.)

2022. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!