Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Juszt Lászlót, vagy Vágó...

Juszt Lászlót, vagy Vágó Istvánt tartjátok szélsőségesebb baloldalinak?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Juszt Lászlót.
Vágó Istvánt.
Egyformán mindkettőt.
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Egyiket sem. Mindkettő más nézetrendszerrel rendelkező ember. Vannak közös vonásaik és még több különböző.

Nem hinném, hogy megtapasztalhattál szélsőséges baloldali viselkedést. Amit mégis, az nem szélsőséges, sokkal inkább ismerethiányos lehetett.

2022. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt.
2022. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
72%
Egyformàk de Juszt a gusztustalanabb
2022. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Mindkettő gáz:)
2022. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy mindkettő okos dolgokat mond, nem hülye ember egyik sem, de az én nézeteimhez képest erősen balra vannak, már-már mindkettő totál elfogulatlan baloldali, és semmit nem fogadnak el ami nem tőlük jön. Én meghallgatom mindkét oldalt, de inkább vagyok balközép beállítottságú - ezért is tartom erősnek, hogy ez a két ember, ha jobboldalról van szó, azonnal fröcsög mint a habzó szájú boxerkutyák. De mondom még egyszer amit mondanak, azok jók, csak túl elfogult.
2022. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Juszt, teljesen vàllalhatatlan. Szerintem, munkásőr felmenői voltak. Olyan, mint Vásàrhelyi Mària. Vágót, nèha meglehet hallgatni.
2022. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!