Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt az ügyet is agyonhallgatja...

Senior Séf kérdése:

Ezt az ügyet is agyonhallgatja majd a Fidesz?

Figyelt kérdés
Rogán Antal kabinetfőnöke le se utazott Pécsre vizsgázni, csak megrendelte (és megkapta!) a diplomáját.
2022. jan. 18. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg ez legyen a legnagyobb probléma ebben az országban, azt mondom. Minden esetre az állítólagos fideszes ügyészség nyomozta ezt ki, ugye? És indította meg a szükséges eljárásokat? Nincs több kérdésem.
2022. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Ezen még meglepődsz? Már nincs értékvezérelt élet, jogállamiság. Erkölcsi hanyatlás van, ami 50 éve kezdődött. Lesz még lejjebb is.


Üdv: Columbo

2022. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 sörpocak ***** válasza:
77%

"Tényleg ez legyen a legnagyobb probléma ebben az országban, azt mondom. "


Kár, hogy nincs kiírva a felhasználóneved, gyorsan visszanéztem volna ilyen véleménnyel voltál e akkor is, mikor a közmédia műsorvezetője 20 percen át faggatta Karácsonyt a biciklijéről.

2022. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
4: Karácsony egy olyan politikus, aki nemrég még miniszterelnök akart lenn. Erről a névtelen no-name emberről, aki trükközött valami vizsgával, senki nem hallott előtte. Nem egy kategória a kettő.
2022. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 sörpocak ***** válasza:
26%

"Karácsony egy olyan politikus, aki nemrég még miniszterelnök akart lenn. Erről a névtelen no-name emberről, aki trükközött valami vizsgával, senki nem hallott előtte. Nem egy kategória a kettő."


Szóval a korrupció csak akkor probléma, ha híres emberek követik el. Ezzel az állásponttal akarsz validnak tűnni?

2022. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Klári őt is el fogja számoltatni.
2022. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Tényleg ez legyen a legnagyobb probléma ebben az országban, azt mondom. "

Aha! Ezexerint téged nem dühít, hogy csak neked, meg a mifajtánknak kellett éjt nappallá téve tanulnunk, akár gyerek mellett vizsgákra készülnünk, míg mások, akik közelebb vannak a tűzhöz, a két szép szemükért kapnak diplomát. És gondolom, az sem hoz tűzbe, olyan ember irányít, akiről azt sem tudjuk, hogy egyáltalán KÉPES LETT VOLNA-E megvédeni a disszertációját.

2022. jan. 18. 17:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy beszélnénk egy agyon hallgatott ügyről?


Pécs ilyen hely

Mellárnak is szóltak anno, hogy egy Gyurcsány elvtárs nevű, reményteljes fiatalember megy vizsgázni.


Azóta is jól megvannak.


De legalább a pofáját odatolhatta volna.


Bár én is vizsgáztattam már TEAMS-on.

2022. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le sem szarják az ilyesmit. Megjegyzem Fletó diploma munkája is valahogy eltűnt, és belebukott? Nem
2022. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a helyzet fletó szakdolgozatával.

Megtalálta már vajon.

2022. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!