Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony tényleg el akarta...

Karácsony tényleg el akarta adni a városházát korrupcióval?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 13:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Debrecenben is két városháza van, egy új és egy régi, valószínű ott is azért, mert a régi már nem volt képes kiszolgálni a modern technika igényeit...
2022. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
Elel.
2022. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A terv szerint az eladás után rögtön visszabérelték volna.

Ez kb. olyan mint az öszödi pártüdülő eladása Gyurcsánynak.

2022. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Kis szemüveges, vékony cselszövő!
2022. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem akarta senki eladni, de ez irreleváns, mert nem is lehet még ha akarnák, akkor sem.
2022. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Persze, pont választás előtt el akarják adni 😂 Ki az a hülye, mondd?

Egyébként, nálunk megyeszékhelyen tényleg eladták a Fideszes polgimesterék hogy szinte észre sem vettük. Megoldották. Felújítás közben átköltöztek a munkaügyi hivatal melletti kis épületbe és mire kész lett valahogy sehogy sem akartak visszaköltözni a központba. 😂

2022. jan. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem minek eladni ezeket az épületeket mikor közben 1600 milliárd (!) Ft adót tesz zsebre a kormány minden évben. Mivel abból mi, közemberek konkrétan egy Ft-ot se látunk (nem épülnek se utak, se kórházak, se épületek se semmi, a néhány puccos beruházást hitelből építjük, a tanárok, orvosok fizetése meg olyan kevés hogy ennek az adóbevételnek talán a 0,5%-át teheti ki.
2022. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!