Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ne szavazzak a Fideszre?

Miért ne szavazzak a Fideszre?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 13:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezö te jól élhetsz ha nem tudod mi a helyes döntés.Sokan felsorolták miért ne szavaz a fideszre de én annyit mondok ha neked a csirkefarhát olyan étel ami jó akkor szavaz rájuk.Addig én röhögök rajtad a félmilios karorámal a hús pultnál.És mutatom az árögzitet termékeket utána meg jaktra viszem az öröm lányokat köszpénzböl.De le is buknék még ugyan úgy dönthetnék a sorsod felet mert a szavazati jogom meg marad mert azt meg hagyják mert bene vagyok a fidesz körben.
2022. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha szabad árakat akarsz többkulcsos adót, általában inkább kapitalista módszereket akkor mindenképp Összefogás.
2022. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy férfigyűlőlő feminácipárt.
2022. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha ezt meg is indokolják neked nem leszel beljebb mert" Az akkor kire és miért??" kérdésekre csak olyan együgyű válaszokat kapnál hogy x pártra mert azok azt ígérik jó dolgokat tesznek....
2022. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
0%
A Fidesz jó a népnek.
2022. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
20%
Mert rögtön jön a kötelező oltás ha nyertek.
2022. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert a 12 év kétharmados kormányzásukról nem tudsz felmutatni 3 olyan törvényt, ami valóban tökéletes, és igazán kétharmad kell hozzá, de 10 olyat se nagyon, amit kisebbségi kormányzással ne tudtak volna elérni, viszont számtalan rossz törvényt hoztak, ami kétharmaddal lehet csak helyrehozni, de nem akarják korrigálni.


Történelmi lehetőségük volt 12 év 2/3, önkormányzati többség, fideszes pártkáderek mindenhol, hatalmas EU-s támogatás és befolyás... Ezt az eszközt lehetett volna NAGYON az ország javára is fordítani, de ezt a történelmi lehetőséget elmulasztották.


És akkor még nem beszéltünk arról, hogy a klímaválságot szinte még fokozzák is.

2022. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

"a gázszerelő milliárdos, a tanár meg nyomorog"


A gézszereélst is meg kell tanítani a következő generációnak.


A tanárnak is kell fűtés.


Gázszerelő is lehet szaktanár. Pl aki oktatja a gáz szerelést.

2022. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Én azt nem értem, hogy az Összefogás győzelme esetén mi lesz utána, amikor a programjuk addig szól, hogy kormányváltás.


Oké, megtörténik a kormányváltás?


Egyből összekapnak mert megszűnt az egyetlen közös ellenfél, amit éppen legyőztek.

2022. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
18as a gázszerelő megnevezés alatt Mészáros Lőrincre gondoltam, nem pedig a rendes szakemberekre, akik keményen dolgoznak.
2022. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!