Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akar semmiképpen...

Árokpart kérdése:

Miért nem akar semmiképpen sem nyerni a baloldali ellenzék?

Figyelt kérdés
Egyszerűen másra már nem tudok gondolni Marky-Zay-Péter megszólalásai kapcsán. Nem tudom elképzelni, hogy valaki direkt így kampányoljon a nyerésért. Bután hangzik talán, de ennél még Kunhalmi Ágnes vagy Széll Nernadett is ezerszer bizalomgerjesztőbb volt a 2014-es választási kampányban. Komolyan mondom, hogy ha egy az egyben lemásolták volna a 2014-es kampányukat az idén állítom, hogy nagyobb esélyük lenne. Miért csinálják ezt a negatív kampányt vajon főképpen azoktól kérdezem aki jártasabb ellenzéki berkekben.
2022. jan. 13. 14:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Egyszer egy ellenzéki politikussal beszéltem, elmondtam neki hogy eddig 3 multi cégnél dolgoztam és mindenhol alap volt a napi 10-12 óra munka, fizetetlen túlóra, szinte sehol sem értem haza este 8 előtt. És csak nézett mint a moziban, hogy mi???? Fogalmuk sincs az országról amiben élnek, mivel soha nem dolgoztak még egyetlen percet se.
2022. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
#11. Persze. És akkor most képzeljük el Kunhalmit, Jakabot, meg Bangónét, ahogy próbálnak a parlamentből kibukva elhelyezkedni. Életük lehetősége az ellenzéki lét, soha az életben nem tudnák elérni máshol az egymillió bruttó fizetést sem, ami azért egy pár embernek sikerül, a hozzájuk hasonló tehetségtelen majmoknak viszont soha. Ezek még lopni is csak úgy tudnának, hogy ki van téve az asztalra egy halom cash, belemarkolnak és elszaladnak...
2022. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Van akinek bejön MZP stílusa mások szerint egy tuskó a fickó.

Áprilisban kiderül kik lesznek többen.

Nehéz megmondani hogy a mostani húzásaival vonzza vagy taszítja a szavazókat. Engem egyre jobban taszít de én csak egy szavazat leszek.

2022. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
12 ezzel egyetértek, átlagos suttyó ügyeskedő vállalkozó szintjén ezek elhasalnának, nem tudnának összelopkodni még egy fél milliót se. Így viszont valóban ott van a kondér, csak bele kell nyúlniuk.
2022. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!