Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akar semmiképpen...

Árokpart kérdése:

Miért nem akar semmiképpen sem nyerni a baloldali ellenzék?

Figyelt kérdés
Egyszerűen másra már nem tudok gondolni Marky-Zay-Péter megszólalásai kapcsán. Nem tudom elképzelni, hogy valaki direkt így kampányoljon a nyerésért. Bután hangzik talán, de ennél még Kunhalmi Ágnes vagy Széll Nernadett is ezerszer bizalomgerjesztőbb volt a 2014-es választási kampányban. Komolyan mondom, hogy ha egy az egyben lemásolták volna a 2014-es kampányukat az idén állítom, hogy nagyobb esélyük lenne. Miért csinálják ezt a negatív kampányt vajon főképpen azoktól kérdezem aki jártasabb ellenzéki berkekben.
2022. jan. 13. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Te miről beszélsz már a ki osztot poziciok a téma a fidesz rég veszitet.Ők nem akkarnak nyerni ha 12 év allat nem foglalkozol az emberekel a végére meg oda böfgsz szerinted erre vevö valaki.Az ellenzék akkor is nyerne ha el se indulnának ez a szomoró az országba mindig a rossz kormányzásal kell távozni.Jó lenne ha nem állam csödel kéne válzani de hát ez is magyar szokás.
2022. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Jobb nekik így. Semmi dolguk, nem kell bejárni a Parlamentbe, felveszik a többmilliós fizut, szolgálati autó, mentelmi jog. Másodállásban mindenki polgármester, stb, csurran cseppen azért a kapcsolati hálón keresztül ez-az.


Ha nyernének, elég nagy gondban lennének. Egyrészt kapnának egy üres államkasszát, meg egy baz erős Fidesz ellenzéket, aki lélegzetvételhez se engedné őket. Most szabadon lenyúlhatnak pénzt (lásd pl. Zugló ügyei) akár Fidesz segítséggel. Na de ha a Fidesz lesz ellenzékben, akkor napi szinten többezer sajtó munkatárs fogja árgus szemekkel figyelni hogy MZP vagy Karácsony az utcán talált 100 Ft-ost visszaszolgáltatja e a jogos tulajdonosának.


Őszintén, te szeretnél nyerni a helyükben? Én semmiképp. Főleg ilyen szavazótábor kedvéért, akik csak azért szavaznak rám mert utálják Orbánt... én nem vinném vásárra a bőrömet.

2022. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem direkt van...

Egyetértek veled, nagyon nem jól megy ez a kampány, a kommunikáció. De szerintem ez abból adódik, hogy MZP-t nem ismerték az emberek, úgymond" ismeretlenül" szavazták meg.

Az pedig kiderült így utólag, hogy MZP önfejű, makacs, nagyképű és bizony alapvető kommunikációs hibái vannak...

Egy VOLT LMP szavazó

2022. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Csak nézd meg, milyen állapotok uralkodnak az országban. Amit lehet, azt kilopták vagy elosztogatták, a bevételi források zöme NER kézben van... Szerintem te sem szívesen mennél olyan helyre dolgozni, ahol nincs szerszámod a munkához, és egyszerre akar gennyesre szopatni a munkatársad és a munkaügy is.
2022. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Küzd a fidesz mint malac a jégen.

Hazudnak szakmányban, mert tele a gatya. A Gyurcsány Show izzadságszagú lett, a mindentudó Hollikok beégtek az eredeti tuti tippjeikkel, így az az egyetlen esélyük, ha az ország nagyobbik felét adó ellenzéki szavazókat próbálják elbizonytalanítani. Már nem is tudom hány milliárdnál tartanak, pedig hivatalosan még kampány sincs.

2022. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem te sem szívesen mennél olyan helyre dolgozni,"


Mondjuk a politikus meg a munka már régóta olyan messze van egymástól mint a csirke az űrutazástól, legyen az kormány, ellenzék, magyar, EU vagy amerikai...


A politika soha nem a munkáról szólt hanem arról hogy megtömd a zsebed és közben bizonyos csoportok jól járjanak. Ez vitte előre mindig a gazdaságot, a tudományt, meg úgy mindent. A nép meg mindig is tapsolt ehhez. Ha nem akartok korrupciót, társadalmi szakadékot és kapitalista uralmat akkor nem a kormányt kell leváltani, hanem az összes politikust elűzni egy lakatlan szigetre

2022. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Ellenzékben a legjobb. Nem kell csinálni semmit, felelősség nulla, csak fel kell venni a pénzt.
2022. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Nézd meg h pl. Karácsony mit alkotott Zuglóban 4 év alatt és aztán főpolgármesterként 4 év alatt, és rájössz, hogy igazából az ellenzék pont ugyananyira nem szeret dolgozni, mint a Fideszes politikusok..
2022. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 5 év alatt, de ez lényegtelen.
2022. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#4. "Szerintem te sem szívesen mennél olyan helyre dolgozni"


Ezt tökre megértem, csak akkor lehet szépen takarodni a parlament közeléből és lehet húzni állásinterjúkra, aluljárókba, vagy a k. anyjukba. Azért nehogy már szegény ellenzék legyen a mártír, akik felveszik a fizut, de semmi kedvük dolgozni (szip-szip), hát hol élünk? :DDD

2022. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!