Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekelne egy Márki-Zay,...

Érdekelne egy Márki-Zay, Orbán vita?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 15:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Talán azért mert ha elrejted akkor legalább a Fideszesek felpontoznak.
2022. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12%

#11-nek:


Nem értelek titeket.


Makizaj minden létező ellenzéki szavazónál kiverte már a biztosítékot, az összefogást egy természetellenes szövetségnek nevezte, a Dobrevre szavazókat a hazájukat elárulóknak, folyamatosan haudozott de olyan gyerekes h'lyeségeket hogy azt még egy óvodással sem vetette volna be, és mindezek után azt erőltetitek, hogy szavazzunk az összefogásra, akinek ez a bazári majom a miniszter-elnök jelöltje?


Még mint párttag is azt mondom, hogy egy lófaxt!


Akkor inkább maradjon a csüngőhasú, és omoljon rá az eddigi xarja, és ne az összefogásra mutogasson majd!

2022. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Miért kérdezel olyasmit, amiről tudod, hogy lehetetlen? Orbán nem ismeri azt a szót. Elfelejtette.
2022. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

8 "Érdekes, hogy ha kikapcsolom a nevem akkor teljesen másként pontozzák ugyanazon jellegű válaszaimat, mintha elárulom hogy ki vagyok."


Kedves DK-ás én tisztellek, hogy felvállalod a hovatartozásod. Viszont szerintem nem kellene olyan egoistának lenni, hogy érdekeljenek a pontok. Itt úgyis úgy szimpátia alapján pontoznak

2022. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

#14-nek:


A legkevésbé sem egoizmusból figyelem. És a szimpátiában nincs igazad. Egyszerűen semmi rendszert nem vagyok képes benne találni.


És nagyon kíváncsi lennék annak az okára, amikor én is hozzászólok egy kérdéshez, akár párbeszédbe is kerülök valakivel, és rajtam kívül mindenki pontozva van. Én nem, nincs százalékom. Ez már sokszor előfordult.

2022. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Orbán nem mer kiállni vitázni!

És ezen senki sem csodálkozik: senki sem szereti odatartani a s.ggét, hogy így kirúgják!

2022. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, de nagy tétben fogadok, hogy nem lesz. Orbánnak nincs jó emléke az utolsó vitájáról.
2022. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Érdekelne, de nem lesz. Hiányzik hozzá a tök.
2022. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!