Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev Klára Európai Egyesült...

Dobrev Klára Európai Egyesült Államokat építene. Jó lenne az nekünk?

Figyelt kérdés
Forrás: [link]

2022. jan. 12. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
igen
2022. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

inkább lépgyünk ki az ejuból is!

dobrev is csak gyurcsány kottájából játszik

2022. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Miért ne lenne jó? Az USA-ban is, attól még, hogy egy ország, nyugodtan gyűlölhetik az alabamaiak a kaliforniaiakat.
2022. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Hát nem.

Az automatikusan azt jelenti, hogy annak kell legyen egy elnöke, mint az USA-ban. Az meg nekem nem fekszik, hogy mondjuk egy francia mondja meg nekem, hogy mi legyen Magyarországon.

2022. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Jó. De nem lesz.

A helyi kis kakasoknak mindíg kell egy szemétdomb ahonnan csak ők kukorékolhatnak.

2022. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jó lenne. Nekünk lényegében bármi jó ami nem a felcsúti diktátortól jön.
2022. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

#9

Dehogynem! Én nem vagyok rasszista. Nem azért nem szeretnék magamnak francia elnököt, mert francia.

2022. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Mert amit vele kapcsolatban ígér, azt már Brüsszel is megmondta, hogy nem lesz!

Nem lesz európai minimálbér, nyugdíj, stb.

2022. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Ez europai egyesült államok írányvonal közel se olyan elképzelés mint az USA, itt arról van szó hogy lenne páldául közös bűnüldöző szerv, még egységesebb szabályozások, (amiből csak mondom már így is van egy csomó) közös ügyészség, stb. Ezen felül maradna minden államnak saját vezetése nem lenne közös Eurpai elnök vagy választás.


Én nem foglalok állást, hogy ez kell-e, még több központosítás, de általában amerikában is a gazdag államok akarnak elszakadni nem a csóróbbak.

2022. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#9

Közös szerveket és egységes szabályozásokat uniói formában is létre lehet hozni. Ehhez nem kell egyesülni.

2022. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!