Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahoz hogy az mszp...

Mit szóltok ahoz hogy az mszp milyen adósságot zúditott az országra?

Figyelt kérdés
Miszerint 1990-től 2002-ig élt egy közmegegyezés Magyarországon a politikai pártok között. Ez a megállapodás úgy hangzott, hogy soha többet nem fordulhat elő, hogy az aktuális kormányok külföldről felvett hitelekből jóléti kiadásokat finanszírozzanak, mert akkor úgy fogunk járni, ahogy jártunk egyébként a nyolcvanas évek második felétől kezdődően a kilencvenes évek elejéig. Ezt a megállapodást mindenki betartotta, egészen 2002-ig. 2002-ben bűnt követtek el az ország akkori vezetői, és megkezdődött az ország újabb kori teljes eladósítása. 2011-ben 2858 milliárd ft-ot kell visszafizetni,2013-ban 3000 milliárd ft-ot...,csak,hogy a szocik a saját kis luxusaikat,kiadásaikat tudtják ebből finanszirozni!Az,hogy az ország csődbe megy..?!Kit érdekel,nem(?),kedves szoci elvtársak..,lényeg,hogy a zsebünk tele legyen!És akkor csodálkoztok,hogy hol állunk és a Fideszt szapuljátok?
2010. szept. 8. 18:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
40%

Orban es kormanya egyszer totalisan megbukott,tehat tőlük ertelmes dolgokat nem lehet varni,mert alkakmatlanok,a devizahiteleseket folyamatosan teszik tönkre.A 100 napos ertekelő beszedre talan ezt tudnam mondani,"Aki több szóval mond el valamt,mint ami a megertesehez feltetlen szükseges,az egyeb aljassagra is képes!"Orban egy karrierista nagyképű,a gazdasaghoz egyaltalan nem ertő alak.


Ami a szocikat illeti,ők egy impotens tehetetlen tarsasag!

2010. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

Azért a totális megbukást megkérdőjelezném! Nem volt az annyira fölényes győzelem. 2006-ban meg főleg nem.

2002-ben kik vették meg a Kozma utcában a fogvatartottak szavazatát? Amnesztiát ígérve? Aztán amnéziát kaptak, mert mindegyik maradt a sitten. Mindenki elfelejtette az akkor történteket? A következő választásnál meg a kisnyugdíjasokat hülyítették.

Most derülnek ki sorban, mennyivel kevesebb a oénz az állambácsi zsebében, mint ahogy ezt az MSZP állította. Letagadták, félrevezették az embereket, az EU-t, mindent, és most, hogy a bilit kiborítja az új kormány, a sok-sok kakiért, ami a biliben volt, a FIDESZ van hibáztatva, vagy nemes egyszerűséggel a miniszterelnök. Nem gondoljátok, hogy ez nevetséges?

2010. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
60% 2002-ben az a totális bukás egy paraszthajszál volt...,amivel nyertek a szocik..,sőt a második fordulóban nem is nyertek,csak az szdsz-el karööltve nyerték meg a választásokat!!Tudod mi volt a totáis bukás?Amit most produkált az mszp 2010 ben...,buktak akkorát mint egy ólajtó!!:D
2010. szept. 8. 19:58
 14/24 anonim ***** válasza:

mi az hogy mennyek innen a fenébe?


nem te kérdezted az emberek véleményét? :@


Hát én elmondtam..


de már lassan itt már meg se lehet szólalni ugyan olyan fideszes vagyok.. pedig még nincs szavazati jogom..


De már meg se szólalok:@

2010. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

"Orban egy karrierista nagyképű,a gazdasaghoz egyaltalan nem ertő alak."


Háát igen...,nagyon sz@rul állt 2002ben az ország gazdaságilag:D Talán gondolkozz mielött leirsz ilyen blődségeket,mert tudom,hogy keménynek akarsz tünni,de kiröhögteted magad!

2010. szept. 8. 20:00
 16/24 anonim ***** válasza:

nem neked szántam :D


És amúgy is tök igazad van én is ugyan így gondolkodok ahogy te leírtad..

2010. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ok:D


Szánalmas emberek vannak itt a gyk-n...,komolyan mondom,tisztelet a kivételnek!!Vagy direkt csinálják a szoci szavazók,és játszák a hülét+provokálnak,vagy tényleg elmentek nekik otthonról...

2010. szept. 8. 20:10
 18/24 anonim ***** válasza:

figyelj..


Ugyan azt mondják mint az mszp ugyan azt pampogják mint az MSZP..

de nem értem azokat az embereket akik mszp-sek és még védik azt a pártot..


17'

2010. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Tudom...,amit Sz.rházy mond a tvben ugyanazt pampogják ők is!De ilyenektől mást nem lehet várni,hisz beszűkült tudatállapotban válaszolnal és csak fröcsögenk az Orbánra!

Én azt csinálnám,hogy a buta mszp szavazókat elvinném egy lakatlan szigetre az egész mszp bandával együtt,élükön Gyurcsánnyal és ott a szigeten boldogitsák egymást!Mi meg itt Magyarországon a jobboldaliak összefogunk és fellenditjük Magyarországot Orbán Viktorral az élen!!De szép is lenne..,egy szoci mentes világ!!:D

2010. szept. 8. 20:25
 20/24 anonim ***** válasza:
Ezt már 2002-ben lehetett látni a 100 napos programmal, alighogy kormányra kerültek, elkezdtek hiteleket felvenni csak hogy osztogassanak. Én már akkor nagyot csalódtam bennük, hihetetlen, hogy a magyar nép még egyszer megszavazta őket. Többnyire csak azért osztogattak, hogy rájuk szavazzanak, az ország jövője nem érdekelte őket.
2010. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!