Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újhelyinek igaza lehet: jobb...

Újhelyinek igaza lehet: jobb ha marad Orbán és rájuk omlik a korrupt, eladósított rendszer?

Figyelt kérdés
"Az EP-képviselő szerint azonban vannak olyanok, akik azt mondják: jobb lenne, ha Orbánék csak minimális többséggel, de maradnának még egy kicsit a hatalomban, hagy omoljon inkább rájuk az adósságba fullasztott, feneketlen oligarcha-rendszerrel terhelt egész építmény és temesse be az átfogó népharag a NER-maffia utolsó maradványait is."

2022. jan. 9. 00:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%

11


Mi minden fejlődik?!


Ennek a rothadt M4-es útnak is már 5 éve kész kéne lennie végig!!!


Most sebtiben befejezték az M30-at, mert a nemzetközi helyzet szorította őket!


Az M44-gyel is mennyit fognak még tökölni Szentkirálynál!...

2022. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
69%
11-es szerint a komcsik, mikor az egész parlamentem komcsik vannak.
2022. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

A 2026-os választás előtt is lesz majd ilyen kérdés az újabb 4 év Fidesz után, hiába lesz nektek is egyre több megtakarításotok, utaztok külföldi helyekre, és hiába éltek majd minőségibb életet a mostaninál is.


Tessék kiállítani egy jobb alternatívát a Fidesz ellenében. Akkor én is oda fogok szavazni. Győzettek meg. Hajrá!

2022. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

23

Én tudod mivel győztem meg magamat? Kijöttem külföldre, és békességben élek, gyűlik a pénzem, nekem elég volt a magyarok cirkuszából, a magam életét akartam megcsinálni, nem a javulásra várni. Szépen elintéztétek magatoknak az országotokat, azzal hogy szartok mindenbe, annyi felé húztok ahány párt van, így aztán csak magát mérgezi az ember.

2022. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

24: minden a fejétől rohad!

Meglátod, hogy felpörög az ország az Orbán-horda nélkül!

2022. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
Hazudik a Fideszről.
2022. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!