Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várjátok már az újabb Fidesz...

Várjátok már az újabb Fidesz 2/3-ot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Fideszes és nem is kárörvendés ez, de nagyon mulatságos volt a 2018-as bohózat. Már szinte mindenki elkönyvelte, hogy itt újabb 2/3 nem lesz. Az ahogyan Orbán Viktor benyögte hogy "Győztünk", én azt hittem összehugyozom magam a nevetéstől. Aztán Karácsony magyarázkodásai, a baloldali megmondóemberek értetlenkedése, Schiffer és az LMP hibáztatása stb. Egy újabb 2/3-ot nem tudott elkerülni ez a nyomorult ellenzék. Pedig valljuk be, nem volt egy nehéz feladvány, se 2014-ben, se 2018-ban.

2022. jan. 7. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem várom ezt a tragédiát, bár a 2/3 80% hogy nem lesz meg, összefogás simán nyerhet még ha nem lacafacáznak
2022. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Megszenvedte már e nép a múltat, s jövendőt.
2022. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Inkább azt várom már, hogy a Fidesz ugyanúgy essen pofára, mint 2002-ben is.

Erre meg is van a nagy esély, na én ekkor fogok behugyozni a röhögéstől.

2022. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, most azzal, hogy kinyilvánítottad, hogy fingod nincs a politikához és még az alapvető tényekkel sem vagy tisztában, mit szerettél volna elérni?
2022. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4#

Mindent és semmit

2022. jan. 7. 23:16
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező, tényleg nem bántásból mondom, de igen csekély esély van jelenleg egy kétharmadra. Ez pusztán matematikailag könnyen belátható. 2018-ban ugyanilyen nyilvánvaló volt, hogy nem nyerhet az ellenzék, ezt még az ellenzéki politikusok sem gondolhatták komolyan. Azt viszont mégsem mondhatták ki nyíltan az embereknek, hogy esélytelenek.

Idén nem lepne meg egy Fidesz vagy ellenzéki győzelem sem, a 2/3 viszont valószínűtlen.

2022. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
én igen, márky minél többször verytogja a hülyeségeit annál nagyobb az esély rá
2022. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Én azt várom, ahogy a Feri kígyózó kígyókkal a nyakában (amelyek remélhetőleg nem fojtják meg) diadalittasan bejelenti a pódiumon: lebontottuk a kétharmadot! Innentől kezdve már csak sima többséggel fogja nyerni zsinórban a választásokat a Fidesz! :)
2022. jan. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Nevetni fogok jakabon, öröm lesz látni, ahogy pofára esik.


(egy politikailag semleges)

2022. jan. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Elég lenne a sima többség.
2022. jan. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!