Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy a választások...

Támogatnád, hogy a választásokig a Gyakori zárja le a Magyar politika kategóriát?

Figyelt kérdés
Közröhej, ami itt megy.
2022. jan. 6. 11:05
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

MInden lehet. De az kevéssé életszerű, hogy "percenként" jönnek az "ellenzéki" sirámok, hogy jaj, MZP miatt fogunk veszteni.

Amikor minden, kicsit is értelmes ember tudja, hogy a kormányfő személye alig számít valamit egy kormányzásban, pláne, ha saját párt sincs mögötte. Elég egyértelmű.

Cui prodest?

2022. jan. 6. 11:26
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

"De az kevéssé életszerű, hogy "percenként" jönnek az "ellenzéki" sirámok, hogy jaj, MZP miatt fogunk veszteni."


NEKED, kevésbé életszerű

2022. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Én ugyan nem olvasom, de miért ne? Továbblehet görgetni.
2022. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
54%
Úgy látom, nagyon nagy a baj az ellenzék táján, ha már ilyen cenzúráról álmodoztok.
2022. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, mi van akkor ha a te kérdésedet tartja valaki más olyannak, ami nem megfelelő?

Tényleg nagyon sok "álkérdés" van meg sok ami egyszerű, tömény hazugság. De akkor helyre kell tenni és legalább lehet látni, hogy valaki hazudni akart.

A hülye kérdésekre nem kellene válaszolnunk, és akkor talán az illető megunná kiírni a hasonló kérdéseit.

2022. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
Ez a rovat sajnos olyan, hogy itt inkább fanatikusok kérdeznek ráadásul orbitálisan nagy baromságokat, 0 hozzáértéssel, erre jön a másik táborból egy fanatikus aki lehülyézi a kérdezőt, plusz ő megnagyobb hülyeséget ír
2022. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező,engem pl abszólt nem érdekel a politika és a mocskai, de ettől a Márki Pétertől én is a falra tudnék mászni. Egyszerűen idegesít a stílusa, ha meglátom az RTL-en inkább elkapcsolom.
2022. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
44%
nem, ha nem tetszik ne olvasd.
2022. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%

Igen kedves kérdező, akkor miattad törölték ezt a képet;

[link]

Oké, én csak kíváncsi vagyok arra, hogy miért nevezi testvéreinek Márki eme bizonyos Magyarország- i kisebbséget?

Köszönöm! Ez talán nem sérti a Gyk és a te francos ízlésvilágodat???!!!!

2022. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
69%
:)))
2022. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!