Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád hogy iskolázottságh...

Támogatnád hogy iskolázottsághoz kötnék a szavazati jogot?

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 06:54
A kérdező szavazást indított:
Igen - 8 általános
Igen - Érettségi
Igen - Főiskola vagy egyetemi végzettség
Nem.
62 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Miert az iskolazatlan nem ebben az orszagban el? Nem lehet velemenye? Erdekes demokracia!? :)
2021. dec. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%

Ha már érettségihez kötnék, már jobb lenne.

A nyugdíjasok többségének ugyanis nincs.A Dk a parlamentbe sem jutna be, a Fidesz meg felére apadna.

2021. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
28%
Befejezett középfokú tanulmányokhoz kötni jó lett volna, de sajnos nem tették meg. Jogokat meg Európában nem szokás elvenni.
2021. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
17%

Lehet véleménye, csak ne pofázzon bele az ország ügyeibe!


Majd jövőre nézd meg, miféle arcok!

2021. dec. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Az iskolai végzettség még nem jelent reális gondolkodást.
2021. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

Ha már itt tartunk, én annak nem adnék szavazati jogot aki azt hiszi hogy iskolázottsághoz köthető az ész, az intelligencia :)

A legintelligensebb, legműveltebb ember akivel valaha beszélgettem, egy hajléktalan volt, akinek soha életében esélye sem volt semmire menni az életben. A volt egyetemi csoporttársam pedig egyszer megkérdezte hogy melyik hónap jön a május után.. Felröhögtem mert azt hittem viccel. Mikor láttam hogy tök komolyan kérdezte és várja a választ, elszégyelltem magam amiért kinevettem.

2021. dec. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy valakinek van valami iskoláról papírja még simán lehet síkhülye más értelemben.
2021. dec. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
A mostaninál jobb lenne, de én inkább IQ-hoz és/vagy politikai tájékozottsághoz kötném. Ne döntsön a sorsunkról olyan, aki azzal sincs tisztában, hogy kik indulnak, a programjukról nem is beszélve. Idióták pedig sajnos a diplomások között is akadnak, elég pl. a bölcsészek nagy részét megnézni.
2021. dec. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
IQ csak egy általános problémamegoldó képességet jelent nem mást, nem klasszikus értelemben vett tudást, a politikai tájékozottságot emg mégis mivel mérnéd pontosan?
2021. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
#9 Elég lenne néhány egyszerű kérdés beugrónak, pl. hogy hívják a köztársasági elnököt, soroljon fel 3 parlamenti pártot, stb.
2021. dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!